Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
İnwells kullandım hem ömrü kısa hem ses yapıyor hiç beğenemedim ya

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Selam Üstadım...İnwells çok iyi marka değil kabul ediyorum..Ne a kadar ekmek o kadar köfte hesabı...Ben sorun çok yaşamadım her sene kışı geçirdikten sonra değişsem 500 tl ye 5 yıl gider....sizin düşündüğünüz silecek 5 yıl gider mi.....fayda maliyet hesabı saygılar..

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Orijinal olmasa bile bosch deneyebilirim mesela kimsenin fikrine saygısızlık yapmak istemedim. Ben genel olarak çektim biraz markadan o yüzden

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar rbw vardı geçen sene almıştım bu sene çöp olunca orijinal mitsubalar duruyordu internetten sadece silecek lastiği alıp monte ettim oda çok kısa süre sonra ses çıkarmaya ve iyi silmemeye başladı sinirlenip bosch aero twin aldım aşırı memnun kaldım süper sessiz jilet gibi siliyor 1 ay oldu.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam normalde olculer 700mm - 575mm olarak geciyor ama bunun olculer farkli???
Evet haklısınız çünkü sağ taraf hafif küçük geliyor ama problem olmuyor...Çok ufak bi bölgeyi silmiyor....Dediğim gibi problem olmuyor....iyi günler
Ben hala inwells kullanıyorum...

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Son düzenleme:
Aracınız
Evet haklısınız çünkü sağ taraf hafif küçük geliyor ama problem olmuyor...Çok ufak bi bölgeyi silmiyor....Dediğim gibi problem olmuyor....iyi günler
Ben hala inwells kullanıyorum...

Son karar tabiki sizin. Saygılar
Gecen sefer biraz kucuk bisey olmaz diye almistim yagmur sensorunu silemedigi icin 1 sene otomatik silecegi kullanamadim :)

Sag tarafsa bise olmaz tabi, gule gule kullanin.

Aracınız
Civic FB7 2013
Eskişehir Ufuk Honda servisinde 550 lira civarı tutuyor lastik değişimi. Yaptırmadım. Silbak marka yan sanayi ürün aldım. Temizlemesi güzel. Sadece ses yapıyor .

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri