Civic fb7 Ses sistemi

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar merhaba fb7 aracı almayı düşünüyorum. Birçok konuyu okudum, fakat bu araçların orijinal ses sistemleri nasıl acaba bilgi alabilir miyim, şimdiden teşekkürler

STV100-3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yau

0
Arkadaşlar merhaba fb7 aracı almayı düşünüyorum. Birçok konuyu okudum, fakat bu araçların orijinal ses sistemleri nasıl acaba bilgi alabilir miyim, şimdiden teşekkürler

Kendi teybini kullanıyorum sesi açıkça berraklık kayboluyor. On iki hoparlör arka pandizottakilerden çok daha iyi, belki de şöyle söylemek lazım arkadakiler berbat öndekiler eh işte. Daha önce 2009 Fiesta vardı ses açısından daha iyiydi. Bazı yorumlarda multimedya cihazları ,orijinal teypten daha kotu demişlerdi. Ben düşünüyorum ön arka hoparlör çapı aynı mı? Ayni ise iki tane kaliteli malzeme alıp öne taktirsam , ondekileri arkaya yollasam ,arkadakileri çöpe atsam diye..

TA-1012 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Anladım dostum, peki sendeki ses sisteminin orijinal olduğuna eminmisin, aracı ikinci el eldı isen senden önceki sahibi değiştirmiş olabilirmi acaba diye düşündüm

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaş doğru söylemiş, orijinal ses sistemi kötü özet olarak.

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Gayet yeterli ve iyi bir ses sistemi bence. Ben ilk aracı aldığımda şaşırmıştım bu kadar iyi olduğuna. Sesten pek anlamadığımı düşünmeye başladım yorumları görünce?
Normal bir kişi için yeterli gelir kesinlikle.

Aracınız
Civic FB7 2015
2015 FB7 var bende orjinal ses sitemi idare eder seviyede çok tatminkar değil daha önce ses sistemli araba kullanmışsan hiç yeterli olmuyor ben orjinalleri söktüm yerine yine hiç bir oynama vs yapılmadan mid rance taktım önlere ve arkaya ayrıca bagajada kabin artı amfi tadından yenilmiyor zaten arabanın yalıtımı çok iyi değil ses sistemi iyi olsun.

Ben de 2015 Fb7 ilk sahibiyim ve ilk zamanlarda gayet iyi diye düşünüyordum. Ancak zaman içinde arkadaşlarımın aynı yaşlardaki astra, jetta, passat focus gibi araçlarına binince aralarında uçurum olduğunu farkettim. Bir de benim aracımda zamanla ortaya çıkan bir durum söz konusu: bazı radyo kanallarında sağ ön kapı hoparlörü ses vermiyor. Bu durumu yaşayan arkadaş var mı merak ediyorum.
Kısacası çok performans beklememek lazım ses sisteminden.

Aracınız
Civic FB7 2012
ne istediğine bağlı genel olarak yeterli.. ekran takınca anfili ses sistemi gibi oluyor..

Aracınız
Civic FB7 2014
Aslında çok büyük bir beklenti içinde değilim müzik sesi çok yüksek olmasa da ses kalitesi daha önemli benim için, yorumlarınız için teşekkür ederim ayrıca

Aracınız
Civic FB7 2013
Bas ve tiz ayarlarını sonlara getirip kaliteli bir mp3 dosyası atarsan usb'ye daha iyi olur. Genel olarak yeterli diyebilirim.

Geri