Civic Fb7 tas vuruklari icin rotus boyasi

[MENTION=6]avansis[/MENTION] nedense böyle bir şey bekliyordum :)))) koptuğumun cevabı olmuş hakikaten birde hiç üşenmiyorsunuz ya hayranım vallahi :))) yok beyaz vardı istanbuldan getirteceklerdi bugüne kadar metalik ve beyaz kullandığımdan kısmet böyle imiş deniyim dedim ama gerçekten takıntılı insanların rengi değil siyah :)

Trust

0
Aracınız
[MENTION=6]avansis[/MENTION] nedense böyle bir şey bekliyordum :)))) koptuğumun cevabı olmuş hakikaten birde hiç üşenmiyorsunuz ya hayranım vallahi :))) yok beyaz vardı istanbuldan getirteceklerdi bugüne kadar metalik ve beyaz kullandığımdan kısmet böyle imiş deniyim dedim ama gerçekten takıntılı insanların rengi değil siyah :)
Sonuca bakacak olursak aracınız siyah şimdi istanbuldan gelecek boyutu hemen aklıma eskiden kalma sözü getirdi aklıma "beni ne doktorlar mühendisler istedi de ben siyah olanı istedim olasılığı geliyor aklıma
Hiç mi keşke beyaz olsaydı demediniz günler olmadi sormak isterim
Zaten beyaza talep olmasa idi siz de su an beyaza biniyor olacaktınız bayinin elinde siyah vardı sizde beklemek istemediniz bayideki havaya kapılıp siyah olsun istediniz arabayı aldınız bir hafta geçti sonuç hayal kırıklığı

Sonuca bakacak olursak aracınız siyah şimdi istanbuldan gelecek boyutu hemen aklıma eskiden kalma sözü getirdi aklıma "beni ne doktorlar mühendisler istedi de ben siyah olanı istedim olasılığı geliyor aklıma
Hiç mi keşke beyaz olsaydı demediniz günler olmadi sormak isterim
Zaten beyaza talep olmasa idi siz de su an beyaza biniyor olacaktınız bayinin elinde siyah vardı sizde beklemek istemediniz bayideki havaya kapılıp siyah olsun istediniz arabayı aldınız bir hafta geçti sonuç hayal kırıklığı

bir şeyin üstüne çok gitmekte üstünüze yok birde bir şeyi mutlaka herkes sizin gibi görmek zorunda dimi :))) ama inanın yazdıklarımın dışında bir cevabı yok. Bu arada aracı ben 25 gün sonra satın aldım yani isteseydim gelecekti :) ben biraz kısmete inanıyorum birde siyah araba kullanayım deniyim dedim, benim için siyahın en güzel yanı spor görüntüsü dışında kesinlikle bazı takıntılarımdan arınmam olmuştur çünkü dediğiniz gibi çiziği hiç bitmiyor buda insanın daha relaks olmasını sağlıyor :eek:k:

Trust

0
Aracınız
bir şeyin üstüne çok gitmekte üstünüze yok birde bir şeyi mutlaka herkes sizin gibi görmek zorunda dimi :))) ama inanın yazdıklarımın dışında bir cevabı yok. Bu arada aracı ben 25 gün sonra satın aldım yani isteseydim gelecekti :) ben biraz kısmete inanıyorum birde siyah araba kullanayım deniyim dedim, benim için siyahın en güzel yanı spor görüntüsü dışında kesinlikle bazı takıntılarımdan arınmam olmuştur çünkü dediğiniz gibi çiziği hiç bitmiyor buda insanın daha relaks olmasını sağlıyor :eek:k:
Kesinlikle herkes benim gibi görmek düşünmek zorunda değil ben sadece tecrübe paylaştım nihayetinde bu arabanın lacivert rengide var.
Kader kısmetler insanların çabası doğrultusunda belirlenen bi durum olduğu düşüncesindeyim illaki kafaya taksa idiniz tabiki istanbula gelip beyazda alabikirdiniz benimkisi latife.
Adı üzerinde renk zevk kavramı herkes için farklıdır sizi biraz zor duruma sokacağım şimdi ama lütfen arabanızdan soğumayın
Bu paylaştığım resim e bi bakın baktıktan sonra cam yada balkon ne ise çıkıp kendi arabanıza bakın haklı olduguma sizde inanacaksınız
f5d26d6e239c5b8d82c503b60b1a4a13.jpg
166b38d4e9c3f2ebf81626bea9c45399.jpg

[MENTION=6]avansis[/MENTION] bu forumdan önce meğer yaşamıyormuşum:) ben 2 ayda bir arabam yıkatırım hatta bazen bir bakımdan diğerine yıkanmaz bile:) forumdan sonra anladım ki çizikleri çok takmam gerekiyor filan ama napıyım hocam elimde değil ben hiçbir şeyi bu kadar takamam :)))

Trust

0
Aracınız
[MENTION=6]avansis[/MENTION] bu forumdan önce meğer yaşamıyormuşum:) ben 2 ayda bir arabam yıkatırım hatta bazen bir bakımdan diğerine yıkanmaz bile:) forumdan sonra anladım ki çizikleri çok takmam gerekiyor filan ama napıyım hocam elimde değil ben hiçbir şeyi bu kadar takamam :)))
Demekki ne imis ikinci el ilanlarda bayandan çok temiz araba ilanlarına te mah etmemek gerekiyormus
Ben genellikle mühendis yada doktor tercih ediyorum

[MENTION=6]avansis[/MENTION] kesinlikle ya :) bir buçuk sene kadar beyaz bir toyota marka araç kullandım hiç unutmuyorum arabayı aldım ama hiç yıkatmıyorum bin bakımda yıkadılar o kadar. petrolden benzin aldım dedim yıkatayım artık gittim yıkama yerine adam şöyle bir baktı başladı yıkamaya sonra geldi dediki abla sen bu arabayı hiç yıkatmadın mı canım çıktı ya bunu arındırana kadar araba yeni olmasa senelik kir dicem dedi :))) bagajımda çok doludur vallahi pisim hele bu forumdakilere göre ben pislik ötesiyim :)))

Trust

0
Aracınız
[MENTION=6]avansis[/MENTION] kesinlikle ya :) bir buçuk sene kadar beyaz bir toyota marka araç kullandım hiç unutmuyorum arabayı aldım ama hiç yıkatmıyorum bin bakımda yıkadılar o kadar. petrolden benzin aldım dedim yıkatayım artık gittim yıkama yerine adam şöyle bir baktı başladı yıkamaya sonra geldi dediki abla sen bu arabayı hiç yıkatmadın mı canım çıktı ya bunu arındırana kadar araba yeni olmasa senelik kir dicem dedi :))) bagajımda çok doludur vallahi pisim hele bu forumdakilere göre ben pislik ötesiyim :)))
Aslında durum biraz zaman ve ilgi ile alakalı ben ne bayanlar gördüm kuaföre giderken evde saçına fön çekip kuaföre öyle gideni sırf dışarda diğer insanlara kötü görünmemek için .
Ona ayırdığı vaktin azını ayırsa belki ilanlar daki bayandan çok temiz lafina inana bilirdim ama olmadi başaramadık bu ajitasyon dan sonra sakın gece gece arabayı yıkamaya filan çıkmayın

[MENTION=6]avansis[/MENTION] ilk arabam olduğu zaman çok meraklıydım yıkamaya ama ben ne zaman yıkamak istesem babamın şoförü olmaz öyle şey derdi velhasıl kendim hiç yıkayamadım fakat bende özdilekte arabanın içini süpürme tutkusu vardı oda ilk arabamla birlikte geçmişte kaldı. Şimdiki aracımı aldığımda ofisin bahçesinde yıkıcam diye tutturdum yıkadımda ama üstünde kalan deterjan lekeleri tam bir komedi idi :) anlayacağınız ben bu yıkama işlerine karşıyım:) fön çektirmem makyaj yapmam sanırım dolma sarmam bu tür gereksiz şeylere zaman harcamam onlara harcamadığım zamanı araba yıkamayada harcamam. Arabam hala pis velhasıl hiç etkilenmiyorum :) ama cila konusunda [MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] i dinleyeceğim sanırım halen araştırma yapıyorum:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
Babanızın şoförü vay bee
Benim babamın hiç şoförü olmadı onun tek şoförü ben idim@pilliwoman
f535382f58ed51000af9f14e672d9445.jpg

Geri