Civic fb7 Yedek Anahtar , YARDIM!

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaslar aracimin yedek anahtarinin uzaktan kumanda ile acmasini nasil aktif edebilirim? Asil anahtar ile acip ,yedegi kontaga takarsam calisiyor arac.. sadece yedek anahtar ile kumandadan acma yapmiyor,anahtar deliginden acarsam alarm otuyor.. araci esim de kullaniyor bu yuzden yedek anahtari ona verip o da kendi anahtarini kullansin istiyorum..ne yapmak lazim.. Yedek anahtarin pili mi yok ondan mi calismiyor?

Aracınız
Civic FB7 2014
Evet , yedek anahtarda kumandadan acmadan anahtari takip kapilari actiginizda alarm otuyor maalesef..

Aracınız
Civic FB7 2014
Alarm yedek anahtarı ilk kez takınca öter bir kez marş yaparsanız yedek anahtarla artık esas anahtar olarak algılar araba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bunu bilmiyordum..yedek anahtarimi su an asil gibi kullaniyorum ama isi cozdukten sonra anahtari takip acmadim hic..dediginiz gibiyse bundan sonra otmeyecektir..

Aracınız
Civic FB7 2014
Yedek anahtarini ilk kez calistiracak arkadaslar once anahtari acip pili ters cevirip taksinlar. Cunku gordugum kadariyla (bende durum boyleyfdi)fabrika pili akmamasi icin ters koyuyor. Aslinda pil bitik degilmis yani.. ben pili + - yonunu duzgunce takinca yedek anahtar calisti.ilk actigimda ters takiliydi cunku..

Geri