Civic Fb7'lerde maksimum hız hk.

geçen yaz 9 bin km de İzmir aydın otabanında 210 görmüştüm S modda 4. vites devir 5 - 5.5 lerdeydi. manisa saruhanlı arası manisanın cıkısında bi shell bnznlik var ordaki ısıklarda her seferinde gazlıyorum175 185 yapıyorum genelde ya araba cıkıyo önüme yada yol bitiyo 3 gün önce 192 yaptım söyle bi sorun var yüksek hızda frenleme yapmaya basladıgımızda araba resmen titremeye baslıyor bu sorunun tek bende oldugunu düşünmüyorum herkezde olan bişey die düşünüyorum çünkü baska bir fb7 ye binmiştim otostop ile o adamla konusurkende aynı seyi söylemişti yüksek hızda fren yaparken titriyor araç satıcam felan die söylemişti bana. Servise gidip hiç bu konu hakkında konuşmadım ama aslında konusulması gereken bir konu çünkü frene ne kadar yüklenirsek titreme o kadar cogalıyor denemek isteyenler 170 lere bi cıkıp frenleme yapmayı denesin ani frenden bahsetmiyorum yavas yavas bi dokunun fren pedalını baslıyor hemen.

Sinirlayici olmasa gider ama yazilimla mudahele edilemiyor diye biliyorum ben. Beyin degisimi gerekli oluyor cunku cogu modelde

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

yurtdisindaki civiclerde oldugu gibi ulkemizdeki civiclerde de speed limiter vardir(cesitli nedenlerden dolayi). bunu degistirmek icin hondata yazilimini kullanmak gerekiyor. yazilimin fiyati $695.bu yazilim ile aracin degistirilemeyecek hic bir parametresi yok gibidir.
alacak arkadas olursa bir gunlugune kiralariz:)
https://www.hondata.com/help/smanager/index.html?revlimits.htm

Ben Bursa Canakkale yolunda 195 gordum yol bitti bende merak ediyorum acikcasi kaca kadar cikacagini ama ben oyle titreme falan hissetmedim frenlerken..

Aracınız
Tek başıma, S Modunda 4.vites 5500 devirde 201 KM hız gördüm sonrasında yol olmadığı için gazdan çektim (Araç fabrika çıkışı gazlı)

Aracınız
Ben izmir kuşadası otobanda 214 gördüm ve hala yiyecekti 2012 dream otomatik

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Daha 2 gün önce 1.6 Otm Elegance' da S mode ile İzmir otobanda 213 km gördüm

Son düzenleme:
Aracınız
manuelle 205 gördüm ben dün sabah 7'de sonra yol viraja viyaduk felan girdi araya bıraktım gazı...Son hız için denemedim balans ve rot ayarı yaptırmıstım titriyodu direksiyon şimdi 160'da elimi cekiom direksiyondan oynama yok .D

Aracınız
manuelle 205 gördüm ben dün sabah 7'de sonra yol viraja viyaduk felan girdi araya bıraktım gazı...Son hız için denemedim balans ve rot ayarı yaptırmıstım titriyodu direksiyon şimdi 160'da elimi cekiom direksiyondan oynama yok .D

senin dilin ne söylir..160 da elini direksiyondan mı çekiyon :driver: o değilde 160-170 lerde araç geziyo gibi..direksiyon da çok sertleşmiyor..sağa sola oynuyor araba.rüzgarın etkisi de var sanırım ama bazı araçlara bakıyorum oynamadan gidiyolar..focus fluence felan gibi araçlar..
ben hondaya yazmıştım limiratör var mı fb7 kasada diye onlar kısaca soylemek gerekirse oyle bişey yok diye cevap yazdılar..

Aracınız
senin dilin ne söylir..160 da elini direksiyondan mı çekiyon :driver: o değilde 160-170 lerde araç geziyo gibi..direksiyon da çok sertleşmiyor..sağa sola oynuyor araba.rüzgarın etkisi de var sanırım ama bazı araçlara bakıyorum oynamadan gidiyolar..focus fluence felan gibi araçlar..
ben hondaya yazmıştım limiratör var mı fb7 kasada diye onlar kısaca soylemek gerekirse oyle bişey yok diye cevap yazdılar..
yol düzlüge gelince bıraktım valla abi :) direksiyon titriyormu die sıkıntı yohh.

Aracınız
Benim arabayla iki gün once 160 a çıktım zerre titreme veya yol tutusunda azalma olmadı. Ailecek geziyorduk o huzden daha çıkmadım ama tek olduğumda bir gece bos yolda deneycem herhalde 210-220 yapar gibi

Bence cok gereksiz hızlar ama merak yaptırıyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri