Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, Buğün Bursa inallar da 1.5 vtec turbo 10 bin bakım yapıldı Bakım artı balata temizleme, cam suyu vs motor temizleme 1370 TL kazasız belasız sürüşler
Yetkili servis hata yapılması mümkün değil diye kullanılan malzemeleri kontrol etmedim, ertesi gün yaptığım sürüşte araçta bariz performans düşüşü gözlemledim ve yakıt sarfiyatında artış var, faturada yaptığım kontrolde araç 1.5 vtec turbo motor kullanılması gereken yağ 0w20 type 2.0 olması gerekirken faturada gözüken ve kullanılan yağ 0W20 olarak gözükmekte, aracı yetkili servise götürmemdeki en büyük etken güven, Servis ve Honda Türkiyeye konu ile ilğili mail attım servisi aradım dönüş yapacagız denildi ve bahane bulmaya çalışıyorlar iki gün içinde gerekli dönüş yapılmasa japonya honda dahil her türlü mercide hesap soracagım, 5 yıl VW golf aracımı servis dışında bakım ve kontrollerini yaptırmadım bırakın sorun yada eksik işlem yapılmasını memnuniyet için bile defalarca arandım

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam can sıkıcı bir durum yaşamışsın. Gecmis olsun. çağırıp tekrar yağ değişimi olacağına inanıyorum bu konuda. Ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim Yetkili servisin hata yapması kabul edilemez.

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Sıfır atık kapsamında araçlardan çıkan yağların geri dönüşümü ve takibi için çevre şehircilik bakanlığı yeni uygulamaya geçti diye duymuştum. Servis onlar bize biz size demişti :( 30-40 TL de olsa geri atık bedeli altında bir ödeme yapacağız artık galiba

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Az önce İstanbul Damla Plazayı aradım. Polen filtresi yılı dolmadığı İçin değişmiyor. Diğer tüm 10bin periyodik bakımda olan şeyleri saydı. Civic club indirimi falan hepsi dahil 1.190 TL fiyat aldım.

Ne diyorsunuz arkadaşlar oraya götüreyim mi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Izmirdeki honda bayilerini bugun aradim. 10 bin bakimi icin 1850 ve 1950 lira dediler. Fiyati daha nasil asagi cekebilirim?

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Az önce İstanbul Damla Plazayı aradım. Polen filtresi yılı dolmadığı İçin değişmiyor. Diğer tüm 10bin periyodik bakımda olan şeyleri saydı. Civic club indirimi falan hepsi dahil 1.190 TL fiyat aldım.

Ne diyorsunuz arkadaşlar oraya götüreyim mi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim araçta 6 ayda bakıma girdi polen filtresinin yılı dolmadı falan demediler hiç :(

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri