Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Aracınız
Civic FC5 2017
İzmit'te 2 özel honda servisinden, Enb Honda'dan 350 TL, Enes Honda servisinden 310 TL fiyat teklifi aldım 10.000 bakımı için. Düzce'den bakım için ikisinden birini tercih edeceğim.

Aracınız
efe honda 960 tl fiyat verdi. 950 tl de civarında bora verdi. bora yağı dışardan getirmemize izin veriyor efe honda vermiyor bilginiz olsun.

efe honda 960 tl fiyat verdi. 950 tl de civarında bora verdi. bora yağı dışardan getirmemize izin veriyor efe honda vermiyor bilginiz olsun.
Honda'ya disaridan yağ kabul etme işini sordum. Servislerin insiyatifinde olduğunu, bazi servislerin kabul ettiğini, ancak dışarıdan yağ getirilirse mutlaka tutanak tutturduklarini, yağ kaynakli motor hasarlarinda aracin garanti disinda tutulacağini belirtti. Honda her arizayi kullanici hatasi diye garanti kapsami disinda tutmaya calisiyorken bir de bunlara boyle koz vermenin dogru olmayacagini dusunuyorum. Ama hakli taraflari da var. Kullanilmis yaglar tekrar rafine edilip paketlenerek satisa sunuluyormus. Boyle bir motor hasari ile karsilastiklari icin servise tutanak tutturduklarini soylediler.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
CVT şanzımanın yağ filtresi değişiyor mu? FC5 hatchback için sadece hava filtresi alsam takım taklavat kullanmadan kendim değiştirebilir miyim acaba, Maltepe Mutluhan bakım fiyatı sordum 900 lira demişti Mutluhan a gidip memnun kalan var mı? iyi midir?

Aracınız
Efe Honda nın hiç bir şeyini beğenmedim. Hasarımı berbat onardı 1 yıldır uğraşıyorum. Bora ya gittim geçen ilk defa. Bir ilgi bir ilgi. Yukarıdan da izliyorsun ne güzel.

2015 Elegance Eco

Aracınız
Civic FC5 2017
CVT şanzımanın yağ filtresi değişiyor mu? FC5 hatchback için sadece hava filtresi alsam takım taklavat kullanmadan kendim değiştirebilir miyim acaba, Maltepe Mutluhan bakım fiyatı sordum 900 lira demişti Mutluhan a gidip memnun kalan var mı? iyi midir?

İzmit'de ENB özel honda servisi veya Enes özel honda servisi ile de görüşüp fiyat alın bence. yetkili servise göre çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Aracınız
bende 7000 km de 1 yıl bakımına gittim mecburen. işçilikte yüzde 50 indirimimle beraber 729 tl tuttu. efe de.

Geri