Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Mersin ve Adana'da aldığım fiyat polen filtresi ile 1450 TL...salı günü için mersin Albayrak ta randevu aldim

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba hocam, bugün kasko poliçemi okurken servis indirimi olduğunu gördüm. Benim kaskom Aksigorta ve böyle bir ibare var. Sizde kasko poliçenizi kontrol edin. Belki sizde de böyle bir indirim vardır.
Screenshot_20210216_165456.jpg

Aracınız
Civic FC5 2020
20 şubatta aracımın tam 1 yılı doluyor. Bakalım bana ne kadar çıkartacaklar. Zaten şuan 9 bin km'de... Polen filtresini taktırmayacağım. En azından biraz fiyatı düşürür. Vallahi bu soygunculara giderken söve söve gidiyorum, çıkarkende söve söve çıkıyorum... Aynı kalitede aynı orjinal parçalarla nasıl 2 katı para veriyoruz kazıklanıyoruz aklım almıyor.
dostum ÖZEL (yetkili) serviste yaptırsan ? onlarda belge var ise geçerli oluyormuş garanti süresine bir zararı dokunmuyormuş. hatta bununla ilgili bir video var izlemeni öneririm. boşuna para verme bence...

Aracınız
Civic FC5 2020
dostum ÖZEL (yetkili) serviste yaptırsan ? onlarda belge var ise geçerli oluyormuş garanti süresine bir zararı dokunmuyormuş. hatta bununla ilgili bir video var izlemeni öneririm. boşuna para verme bence...

eyvallah kardeşim, ama bu mevzuyu uzun uzadıya araştırdım sordum, honda kesinlikle kabul etmediğini söyledi. EFE ' den birebir servis danışmasıyla görüşmüştüm 2019 da. GARANTİ DIŞI kalır dedi bana. sonra başka yerede sordum, orasıda bizim dışımızdaki servisler garantiyi bozarız dedi...

Yani benim anladığım, amaçları bizi korkutmak aslında. Yasal olarak birisi bu sorunun cevabını yetkili servislere verse, herkes için emsal olur... Ben suan için riske atmak istemiyorum açıkçası. Hele ki ilk bakımı yetkili serviste yaptırmak ilk kayıt için önemlidir.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
FK7 10.000 Bakımı

Yağ Filtresi = 83 TL
Hava Filtresi = 198 TL
Polen Filtresi = 206 TL
Karter tapa pulu = 3 TL
(honda dışı tedarik) Cam su konsantresi = 15 TL
(honda dışı tedarik) Temizleyici Sprey = 20 TL
(honda dışı tedarik) Motor yağı 0W/20 = 391 TL
Yağ Kanal Temizliği = 163 TL
Bakım işçiliği = 296 TL