Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Aracınız
Bugün Samsun ve Sivas hondayi aradım samsun Honda Total 0-20 kullandığını ve dışardan yağ kabul etmediklerini söylediler fiyat 680-720 TL arası dediler. Sivas Honda 700-750 TL arası dışardan kabul ettiklerini ama not olarak yağ dışardan getirilmiştir diye ekleriz dediler yağ olarak mobil 0-20 kullanıyorlarmış dışardan goturursem 200-225 TL arası fiyatın düşeceği söylendi ısrarla sadece yağ için mi dedim evet dendi. Birde 10 bin bakımına gidince difüzör taktirmayi düşünüyorum kaliteli önerisi olan varsa şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gazi06

0
Aracınız
Bugün Samsun ve Sivas hondayi aradım samsun Honda Total 0-20 kullandığını ve dışardan yağ kabul etmediklerini söylediler fiyat 680-720 TL arası dediler. Sivas Honda 700-750 TL arası dışardan kabul ettiklerini ama not olarak yağ dışardan getirilmiştir diye ekleriz dediler yağ olarak mobil 0-20 kullanıyorlarmış dışardan goturursem 200-225 TL arası fiyatın düşeceği söylendi ısrarla sadece yağ için mi dedim evet dendi. Birde 10 bin bakımına gidince difüzör taktirmayi düşünüyorum kaliteli önerisi olan varsa şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Samsundaki servis bana da aynısını dedi. Çorum'daki de yagı kendiniz getirirseniz 220 tl düşer dedi. Bana yakın oldugu için samsuna gidecegim. Yapacak birşey yok servis geçirmese mtv den devlet geçiriyor :D

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Samsundaki servis bana da aynısını dedi. Çorum'daki de yagı kendiniz getirirseniz 220 tl düşer dedi. Bana yakın oldugu için samsuna gidecegim. Yapacak birşey yok servis geçirmese mtv den devlet geçiriyor :D
Istanbulda her zaman arabami bakim icin goturdugum bayiye disaridan malzeme kabul etmediklerini bu riski goze alamadiklarini soyoediler artik ne riskiyse bu anlayamadim, ayni sekilde Bulgurgu Ozel Yildiz Honda servisini aradim bana dediler ki siz bir restoranta gittiginizde catal bicak ve tabaklarinizimyaninizda mi getirirsiniz dede telefonda bende kizdim ve cok sinirlendim. Ikisi farkli seyler ben zaten daha onceden Honda da calistim biliyorum neyin ne oldugunu diyip iyi gunler dedim kapattim telefonu.

Ne yaptim bende gittim lastikcime yag 0-20 Eneos, polen karbon hava ve orijinal usa uretimi yag filitrem ve lastik balans ve nitrojen basimi icin iscilik dahil 130 verdim... Uzerinede o kisileri sikayet ettim lastikcime kendimi rahatlatmak icin... Demek istedigim sanki 150 binde bu araba.. 5 k da periyodik bakimi yapip 30 k da vites kutusu yagini degistiren bir titiz kullaniciyi uzmemeleri lazim, degistirin diyorsam degistirmeleri lazim arkadaslar oyle degil mi ? Napacam biliyormusunuz bundan sonra tamir rampasi alip butun isi kendim yapacagim, direksiyon derisi eskidi mi de en krali 300 liraya yenisini ve en iyisini kaplatacagim kafam rahat olur... Insanlara laf anlatmak beni daha cok yoruyor cunku kendi isimi kendim gorurum ALLAH dan elimden gelir fren balatasiydi yag di ivir zivirdi boyle seyleri kendim halledebiliyorum... Zamlar ve kalabalik yuzunden yeterince gerginim ve sinirliyim bir de boyle seylerle karsilasinca insanin canina tak ediyor... Arabalarimiz hatirladigim kadari ile 12.000 mile de yag lambasi yakiyor degisim icin onuda OBD cihazi ile degistigini guncelleyip halledebiliriz... Elimizdeki arabalarin kiymetini bilelim cunku artik araba luks bir makina oldu. Arabam daha 24 k bin kph de ne riski alacaklarmis agzimla degil baska taraflarimla guluyorum artik...

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bi sorum olacak
10000 bakımını yorgunluktan yaptiramadim. Şu an 13000 civarında. Bu km.de bakım yapıldığında garanti ne olur? Garanti dışına çıkma olabilir mi?

HTC Desire 620G dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri