Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba . Pazartesi Gaziantep Akcanlar da 10.000 km dolmamasına rağmen yılı dolduğundan aracımı bakıma sokacağım. Örneğin polen ve hava filitresi değişmesem rot balans ayarı da yaptırmasam sadece yağ ve yağ filitresi ile lpg bakımı yaptırsam garanti sizce sorun olur mu ?
Teşekkürler

Sadece hayal et

Aracınız
Merhaba . Pazartesi Gaziantep Akcanlar da 10.000 km dolmamasına rağmen yılı dolduğundan aracımı bakıma sokacağım. Örneğin polen ve hava filitresi değişmesem rot balans ayarı da yaptırmasam sadece yağ ve yağ filitresi ile lpg bakımı yaptırsam garanti sizce sorun olur mu ?
Teşekkürler

Sadece hayal et

bence kabul etmezler ama bı konusun telefonda bılgı verıyorlar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkürler

Sadece hayal et

Hocam Fb7 de ilk yıl 10k km doldurmamıştım garanti için sadece yıllık bakım yaptırdım yağ değişimi ile kurtulmuştum, sizin mesajınızdan sonra kitapçığa baktım her şeyi 10k km de yada yılda bir şeklinde yazmışlar,

10k km de hava filtresinin değiştirilmesi tamamen saçmalık,

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam Fb7 de ilk yıl 10k km doldurmamıştım garanti için sadece yıllık bakım yaptırdım yağ değişimi ile kurtulmuştum, sizin mesajınızdan sonra kitapçığa baktım her şeyi 10k km de yada yılda bir şeklinde yazmışlar,

10k km de hava filtresinin değiştirilmesi tamamen saçmalık,

Teşekkür ederim . Artık değişeceğiz demek .

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Sormadim randevu alirken soracagim. Fiyatda degisiklik olursa bilgilendiririm. Iyi aksamlar.

Honda Civic Elegance FC5

Sormadim randevu alirken soracagim. Fiyatda degisiklik olursa bilgilendiririm. Iyi aksamlar.

Honda Civic Elegance FC5
Efe bana 880 Tl fiyat verdi. Bora ise 850 lira fiyat verdi. İndirim yaparlar mi bilmiyorum ben de. Sadece Bora motor yağını dışarıdan getirmeyi kabul etti fiyattan düşeriz dedi.Ne zaman randevu alacaksınız ben de bakıma götüreceğim bugünlerde. Fiyatı yazarsanız sevinirim

HTC Desire 620G dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri