Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Aracınız
Civic FC5 2018
Kayseride yaşayan arkadaşlara sesleniyorum. Arkadaşlar inciroğlu ile gorusme yapın ve deyin ki mersin 1100 adana 1100 konya 1000 lira civarında sizin farkınız ne valla şurdan 3 saat yol gidip yaptırıp gelirim siz kaybedersiniz diye ağız yapın. ilk görüşmemde 1350-1400 fiyat verdiler bunları dedikten sonra 1230tl son gelin 2 saatte halledelim diyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2018
10bin bakımından sonra aracın havalandırma sisteminden fan açıkken koku gelmeye başladı. Klimayı açınca koku kesiliyor ama klimayı kapatıp normal fan açtığımda metalik bir koku geliyor. Sebebi ne olabilir? Başına gelen var mı? Polen filtresininin ve hava filtresinin değiştirildiği yazıyor raporda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hocam aynısını bende fark ettim ama benim polen filtresi değişmedi neden olur bulabildiniz mi?

meken

0
Aracınız
Civic FC5 2018

meken

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Antalya. Rusya 15 km, Avrupa 20 km de bir bakım. Tr buralardan daha agır kosullar mı var ki 10 km de bir bakım????
Biri bizi fena kerizliyor. Servise kalsa 5 km de gel diyecek
Şehir olarak nerdesiniz be problem olmaz mı garanti falan için

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Antalya. Rusya 15 km, Avrupa 20 km de bir bakım. Tr buralardan daha agır kosullar mı var ki 10 km de bir bakım????
Biri bizi fena kerizliyor. Servise kalsa 5 km de gel diyecek

Başkan sonuna kadar haklısın zaten kötü dacia bile 20 bin aldık artık maalesef Ben araştırmadan yarım saatte aldım arabayı O yüzden bendeki pişmanlık daha büyük

meken

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Tekrar basa donecrgız amma su garanti km neye gore belirleniyor.
Honda sunu diyebilirim ben tr İcin daha dusuk kaliteli arac uretiyorum veya tr İcin bakım malzemelerini düşük standart takıyorum da o nedenle 10 bin de bir geleceksin, herhalükarda coğu arızayı garanti dışı diye parasını almıyorlar mı zaten!!!!
Başkan sonuna kadar haklısın zaten kötü dacia bile 20 bin aldık artık maalesef Ben araştırmadan yarım saatte aldım arabayı O yüzden bendeki pişmanlık daha büyük

Geri