Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Honda Bora'nın " Atık Betaraf Bedeli 25,42 + kdv" beyanı cidden beni hep rahatsız ediyor. Halbuki bu yağları yakıt istasyonlarına herkesin sattığını ustaları bile söylemişti, bakım kalemini şişirmek için uygulanan bir kalem gibi :unsure:
Bize versinler atık yağları biz götürüp satarız, ücret de ödemeyiz :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
Arkadaşlar özel servis yazmış ben BOSCH CAR servisine sorduğumda 10 bin bakım ECO EXE için 900 TL fiyat verdi ( ayrıyeten HONDA hava filtresi de şu an bulunmuyor dışarda demişti ) Ataşehir DAMLA da 990 TL kdv dahil 10 bin bakımını yaptırdım AYIŞIĞI AYNI BAKIMA 1270 TL dedmişti aracıda ordan almıştım değer mi değer mi kişisel tercihe kalıyor özel servis

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar özel servis yazmış ben BOSCH CAR servisine sorduğumda 10 bin bakım ECO EXE için 900 TL fiyat verdi ( ayrıyeten HONDA hava filtresi de şu an bulunmuyor dışarda demişti ) Ataşehir DAMLA da 990 TL kdv dahil 10 bin bakımını yaptırdım AYIŞIĞI AYNI BAKIMA 1270 TL dedmişti aracıda ordan almıştım değer mi değer mi kişisel tercihe kalıyor özel servis

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
+1

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2018 dizel otomatik 10.000 bakımını polen filtresi haric 845 TL ye yaptırdım. daha 3 aylık araba olduğu için polen filtresini değiştirmedim. Eskişehir de yetkili serviste.

bugün 42 bindeki aracımın şanzıman yağını honda terakki yetkili serviste değiştirdim. 583 tl si cvt yağı olmak üzere 790 tl ödeme yaptım. motor bakımlarını özel serviste yaptıracağım (450 tl). garantiye gelince blok muafiyet yasası gereği hizmet yeterlilik belgesi olan özel servislerde yapılan bakımlar aracı garanti dışı bırakmaz!!! bu kanun 1 ocak 2007 yılında yürürlüğe girmiş.

bugün 42 bindeki aracımın şanzıman yağını honda terakki yetkili serviste değiştirdim. 583 tl si cvt yağı olmak üzere 790 tl ödeme yaptım. motor bakımlarını özel serviste yaptıracağım (450 tl). garantiye gelince blok muafiyet yasası gereği hizmet yeterlilik belgesi olan özel servislerde yapılan bakımlar aracı garanti dışı bırakmaz!!! bu kanun 1 ocak 2007 yılında yürürlüğe girmiş.
Ali bey hizmet yeterlilik belgesi olan hondacı özel servis bilgisi paylaşır mısınız?

Geri