Civic fc5 2. Kez frenlerim hava yaptı 5 aylık Araç Daha

Bence bu aracı satın siz.

89 yılından beri gerek ailemin gerek benim araçlarımda (ki bu sürede hiç araçsız kalmadık) bu kadar çok ve kritik sorunla karşılaşmadık.

Bir arkadaşım vardı. Yıllar önce renault clio marka/model araç aldı. Diyordu ki, yolda giderken eğer debriyaja basmadan frene basarsam araç olduğu yerde çakılıp kalıyor ve stop ediyor diye. Gel zaman git zaman servise artık her gün uğrar olmuştu. Bir gün yine aynı sorun ve bu sefer yanında başka bir arkadaşımızda var ve arabadan iyi anlar. Gözlemlemiş bizimkini ve sonuç! Vites değiştirmeyeceği zaman frene sol ayağıyla basıyor ve sol bacak hassasiyeti olmadığından araç aniden duruyor ve stop ediyormuş.

Daha önce kaza yapmıştınız. Eğer bu durumun akabinde bu olay olsaydı derim ki kazadan kaynaklı bir sorun bu. Ancak kazadan sonra epey süre geçti. Hatta ilk sorununuz frenlerinizle alakalıydı yine ama tam tersiydi. Sonra kaza, sonra lastik olayı, şimdide bu.

Ya Honda markası sizi öldürmek istiyor ve Dünyadaki en arızalı aracı bile bile size sattılar ya da bu kullanıcı kaynaklıdır.

Belkide artık ülkemizde araç üretim yapmama kararını bu yüzden almıştır.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sakin kullanıyorum aracı yeri ve zamanı geldiğinde hız yapıyorum otoyollarda ama frenlerim dün yapıldı 2 3 saat düzeldi ama bu sabah tekrardan yumuşama oldu pedal da çok bariz şekilde

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sakin kullanıyorum aracı yeri ve zamanı geldiğinde hız yapıyorum otoyollarda ama frenlerim dün yapıldı 2 3 saat düzeldi ama bu sabah tekrardan yumuşama oldu pedal da çok bariz şekilde

Yumuşama derken? Fren tutuyor mu tutmuyor mu? Frene basınca pedal en sona kadar aşağı iniyor mu?

Yumuşama derken? Fren tutuyor mu tutmuyor mu? Frene basınca pedal en sona kadar aşağı iniyor mu?

Fren en son a kadar aşağı iniyor Fren mesafesi uzadı ve trafik de genelde biraz dur kalk dur kalk gidince Fren sona kadar iniyor sonra pedal işlevini kaybediyor taban sacına yapışıyor ayağım düşüyor pedal yani

Aracınız
Fren en son a kadar aşağı iniyor Fren mesafesi uzadı ve trafik de genelde biraz dur kalk dur kalk gidince Fren sona kadar iniyor sonra pedal işlevini kaybediyor taban sacına yapışıyor ayağım düşüyor pedal yani

Peki usta araçla teste çıkınca bu sorun onda olmadı mı hiç? Ya da bir arkadaşınıza denettirin bakalım.

Fren hidroliğiniz tam mı?

Peki usta araçla teste çıkınca bu sorun onda olmadı mı hiç? Ya da bir arkadaşınıza denettirin bakalım.

Fren hidroliğiniz tam mı?

Aracı test etmiyorlar içeri giriyor Fren havası alındı hava yapmış diyorlar frenler dışarı çıkıp teslim ediyorlar bana aracı şöförlüğü olan arkadaşım yok malesef

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracı test etmiyorlar içeri giriyor Fren havası alındı hava yapmış diyorlar frenler dışarı çıkıp teslim ediyorlar bana aracı şöförlüğü olan arkadaşım yok malesef

En ufak bir sikayetimde arac ile beraber teste cikmayi servis bana teklif ediyor. Siz nasil test ettiremiyorsunuz hayret dogrusu.

Aracınız

Başka bir servise gidin, yetkili ya da özel. Onlara fren konusunu izah edip test sürüşü yapmalarını isteyin bence.

En ufak bir sikayetimde arac ile beraber teste cikmayi servis bana teklif ediyor. Siz nasil test ettiremiyorsunuz hayret dogrusu.
Yalan mı diyorum size arayın servisi sorun o zaman dün gittim teste çıkmadı aracı içeri aldılar zaten anlaşıldı sorun aynı sorun öncekilerde test ettiler 1 kere frenler hava yaptı gene 2 kerede aşırı yumuşama oldu sonra bunlar sıkıntı Araçta değil senin kafanda dediker işte 5664 e mesaj atın 34 FAG 61 Plakalı araç 17.155 TL Hasar Kaydı aracın refüje daldım drek tutmayan frenle frenlerim tutuyor kafamda idi ya sorun benim honda tarafından denilen bilgiye göre

Başka bir servise gidin, yetkili ya da özel. Onlara fren konusunu izah edip test sürüşü yapmalarını isteyin bence.

Fren testine sokturdum aracı dışarıda özel biyerde frenlerim de boşluk var denildi Bi ara servise gittim böyle bişe varmış diye biz onların dediğine bakmayız bizim dediğimiz geçerli bu frenler de sağlam denildi

Geri