Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

Aracınız
Forumda bir arkadaşımızın paylaşımı üzerine bende aracımı Balıkesir Şen Honda ya götürdüm bakım ücreti 690 TL tuttu çalışan arkadaşlar ilgili ve yaklaşımları güzel.
Aracını götürmek isteyen arkadaşlar forumdan geldiklerini söyleyerek aynı fiyata yaptırabilir. Bu arada İzmir servisler 1000 TL nin altına inmedi.

Lpg li arac icin cok iyi fiyat hocam. Rs icin daha da asagiya inmeleri lazim bu durumda.. telefonla fiyat verirler mi acaba?

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=11419]es_umit[/MENTION] Forumdan aradığınızı söyleyin benim yaptırdığım fiyatı da söyleyin telefonda fiyat vereceklerdir.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Forumda bir arkadaşımızın paylaşımı üzerine bende aracımı Balıkesir Şen Honda ya götürdüm bakım ücreti 690 TL tuttu çalışan arkadaşlar ilgili ve yaklaşımları güzel.
Aracını götürmek isteyen arkadaşlar forumdan geldiklerini söyleyerek aynı fiyata yaptırabilir. Bu arada İzmir servisler 1000 TL nin altına inmedi.

aklım almıyor,
ankara honda bora servisi yağın litresine 60tl alırken Balıkesirdeki servis 30tl alıyor. bundan başka ciddi işçilik farkıda var.
anlamak mümkün değil.
Balıkesirdeki yetkili servis değil mi?

Aracınız
aklım almıyor,
ankara honda bora servisi yağın litresine 60tl alırken Balıkesirdeki servis 30tl alıyor. bundan başka ciddi işçilik farkıda var.
anlamak mümkün değil.
Serbest piyasa iugulamasi yapiyorlar resmen kim ne ittirirse.. kanimca kucuk şehirlerdeki servisler musteriyi yakin buyul sebirlere kacirmamak adina daha uygun fiyat veriyorlar

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
aklım almıyor,
anlamak mümkün değil.

Yetkili servis, özellikle kullanılan parçaları resimledim gördüğünüz gibi hepsi honda marka,

http://www.hondasen.com

Aracınız
aklım almıyor,
anlamak mümkün değil.

Ankara'da herşey kazıklama üzerine kurulu... memur memleketi olunca bunlar nasılsa itiraz etmeden öderler gözüyle bakıyorlar... uyduruk bir polen filtresi 125 lira olur mu? Yada kağıt hava filtresi 120 lira olur mu? Uçmuş bunlar...

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
20.000 km bakımında işçiliğe yaklaşık 250 tl ödedim.
kıyas yapma ve konuyu ilgili servise taşımam için; sizlerden bu km deki işçilik ücretini öğrenebilirmiyim.
bundan başka birde yağ fiyatını.
şimdiden teşekkür ederim

Geri