Civic FC5 Civic FC5 40.000 km bakımı

Oguz6

0
Aracınız
@Ferrer hocam günaydın 3 yılı geçti aslında Ankara dışında bakımı yaptırıyım diyorum ama subab ayarı için bir gün bekletiyorlar diye biliyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Haklısınız. Ben cuma akşamı servise bıraktım. Cumartesi mesai bitiminde teslim aldım. Motorun soğuk olması gerekiyormuş.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Oguz6

0
Aracınız
Hocam benim bildiğim kadarıyla peşin yada tek çekim olursa parçadan yüzde 5 işçilik ten yüzde 10 indirim oluyor forum indirimide bu şekilde diye biliyorum

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
1.5 elegance aracımı 40000 bakımı için Bursa Inallar servisine bıraktım. Dediklerine göre şanzıman yağında kampanya varmış. 900tl civarına şanzıman yağı da değişecek. Artı apsta cila ve boya koruma teklif ettiler. 2500 standart bakım + 300 boya koruma için toplam 2800 TL fiyat verdiler. Bakalım sonuç nasil olacak. Malesef başka şehirlerdeki servislerde yaptırma imkanım yok. Yakın zamanda başka şehirlerde 40000 için giden veya fiyat alan oldu mu acaba?

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
1.5 elegance aracımı 40000 bakımı için Bursa Inallar servisine bıraktım. Dediklerine göre şanzıman yağında kampanya varmış. 900tl civarına şanzıman yağı da değişecek. Artı apsta cila ve boya koruma teklif ettiler. 2500 standart bakım + 300 boya koruma için toplam 2800 TL fiyat verdiler. Bakalım sonuç nasil olacak. Malesef başka şehirlerdeki servislerde yaptırma imkanım yok. Yakın zamanda başka şehirlerde 40000 için giden veya fiyat alan oldu mu acaba?

Ben 70000 için Bursa'dan 1800 fiyat almıştım. 1300e İstanbul'da Damla'da yaptırdım. İşim dolayısıyla Bursa'ya gidip geliyorum ve kaldığım yer çok yakın İnallar'a. O yüzden her bakım zamanı illa teklif alırım ama "kazık" diyebileceğimiz bir fiyat politikası var ne yazık ki.. Üstelik verdikleri fahiş fiyata gidip PO motor yağı koyuyorlar. Orjinal Honda motor yağı da koymuyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam benim de şanzıman yağı değişecek şanlıurfa bayii 850 tl fiyat verdi. kampanya falan da demedi. size kampanya deyip 900 tl fiyat çektilerse kazıklamanın adını kampanya yapmışlardır. siz yine de tekrardan sorun derim

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Ayrıntılarını sorduğumda zaten biraz kem kum bir şeyler söyledi. Yok yıllık tanimlaniyormus vs... Sonuçta ben de o fiyatı verdim. Şu siraalr gidebilecegim başka servis de yok, seve seve yaptırdık. En azından güler yüzlü karşılandım ve uğurlandım :))))
hocam benim de şanzıman yağı değişecek şanlıurfa bayii 850 tl fiyat verdi. kampanya falan da demedi. size kampanya deyip 900 tl fiyat çektilerse kazıklamanın adını kampanya yapmışlardır. siz yine de tekrardan sorun derim

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim de zaman geldi fiyat almaya korkuyorum maalesef:) subap ayarı da yaptınız mı ? Yapmasak problem oluyor mu?

Merhaba araç lpg li ise zamanı gelen subap ayarını yaptırın zaten aracın garantisinin devamı için şart koşuluyor, araçta arasırada olsa çok hafif teklemeler ortadan kalkar bir miktarda yakıt tasarrufu sağlarsın çok elzem bir durum gözükmezse ileride muhtemel arızaların önüne geçmiş olursun Araçlarımız stabil rahat ve konforlu fc5 aracım için ben böyle düşünüyorum özellikle uzun yolda beni mest ediyor bir de lpg konusunda sağladığı tasarruf bir başka güzel bu durumun devamı için periyodik bakım aralıkları bize çok kısa zamanmış gibi gelsede japon araçlarında ve diğer bilindik iyi marka model araçlarda aşağı yukarı aynı döneme denk geliyor aracın kullanım klavuzuna dikkat etmeliyiz, ben Honda Marmarada 40 bin bakımı yaptırdım kampanyalı fiyat dediler 2250 tl ödemiştim Şunuda söylemeden geçemiyeceğim engelli aracı olduğu için 5 yılını dolduran araçlarımı sıfır km araç hakkımı kullanmak için satıyorum araçlarımı sattığım kişilerden hiç bir şikayet almadım memnuniyetle kullanıyorlar kazasız belasız sürüşler dilerim.
Benim de zaman geldi fiyat almaya korkuyorum maalesef:) subap ayarı da yaptınız mı ? Yapmasak problem oluyor mu?

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri