Civic FC5 ARKA ORTA STOP LAMBASININ HALA LED OLMAMASI...

Ad Soyad
Obaa
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba Arkadaşlar,

2019 makyajlı kasa FC5 aracım var. Aracımdan çok memnunum fakat led farların aracın havasını ne kadar değiştirdiğini biliyorum. Fakat Honda'nın bu kadar iddialı olduğu bu sınıfta hala eski model, eski kafa arka ortadaki cam içinde sıradan bir lamba ile yanan stop lamba koymalarına akıl sır erdiremiyorum. Böyle bir araçta 10-20 yıl önceki sedanlarda bulunan bu basit lambayı tercih etmeleri gerçekten ilginç.honda-civic-fc5-fk7-turbo-difuzor-4-cikis-egzoz-gorunum-3728-550x450h.jpg
Bu nostaljik lambanın hala bu kadar modern bir araçta olması sizi de şaşırtmıyor mu?
Bu lambanın bir adı var mıdır?
Bu lambayı lede çevirebilir miyim?
Ledli spoiler takıp bu ortadaki lambayı devre dışı bırakmak istiyorum o da muayene giderken tekrar aktif etmem gerekiyor. Hondanın da beni bunla uğraştırmasına tahamül edemiyorum açıkçası. (Honda'ya yakıştıramıyorum)

Yanıtlarınız için teşekkürler..

Aracınız
Civic FC5 2020
T20 LED ampul almanız gerekiyor.
Alacağınız ampulün tek duy yada çift duy olması farketmez her türlü 21w yanar.

Görsel olarak değişiklik istiyorsanız içerisine şekilli LED şeritler vs gibisinden; o da pandizot sökülerek yapılabilir ancak pek orjinal durmaz.

Hızlı yanıp sönmesi ise tek gayeniz başta yazmış olduğum LED ampul işinizi görecektir.

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Ad Soyad
Obaa
Aracınız
Civic FC5 2019
T20 LED ampul almanız gerekiyor.
Alacağınız ampulün tek duy yada çift duy olması farketmez her türlü 21w yanar.

Görsel olarak değişiklik istiyorsanız içerisine şekilli LED şeritler vs gibisinden; o da pandizot sökülerek yapılabilir ancak pek orjinal durmaz.

Hızlı yanıp sönmesi ise tek gayeniz başta yazmış olduğum LED ampul işinizi görecektir.

2016 - FB7 - Modulo
Yanıt için teşekkürler, linkteki led T15 olarak geçiyor T20 kırmızı olarak bulamadım. Bu da işimi görür mü sizce?
https://www.gittigidiyor.com/otomob...-led-ampul-parlak-3-stop-ampulu_pdp_509945447

Aracınız
3. Stop lambasıdır adı memnun değilseniz bagaj üzeri komple bir stop lambası alın iki farı bağlayan cinsten Aston Martin havası esiyo ufaktan. 3. Stop lambasınında ampulünü ya da soketini sökersiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yanıt için teşekkürler, linkteki led T15 olarak geçiyor T20 kırmızı olarak bulamadım. Bu da işimi görür mü sizce?
https://www.gittigidiyor.com/otomob...-led-ampul-parlak-3-stop-ampulu_pdp_509945447
Rica ederim T15 geri viteslerden çıkıyor FC5 te.

3. Stoplar T20 çıkmakta.
Arkadaşım FB7 aracına bu üründen taktı (fc5 le aynı 3. Stop)
Hızlı yanıp sönmesi dışında parlaklığı da orjinalden çok daha iyi
Tavsiye ederim

2016 - FB7 - Modulo

Ad Soyad
Obaa
Aracınız
Civic FC5 2019
3. Stop lambasıdır adı memnun değilseniz bagaj üzeri komple bir stop lambası alın iki farı bağlayan cinsten Aston Martin havası esiyo ufaktan. 3. Stop lambasınında ampulünü ya da soketini sökersiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ediyorum onu da düşüneceğim :)

Ad Soyad
Obaa
Aracınız
Civic FC5 2019
Rica ederim T15 geri viteslerden çıkıyor FC5 te.

3. Stoplar T20 çıkmakta.
Arkadaşım FB7 aracına bu üründen taktı (fc5 le aynı 3. Stop)
Hızlı yanıp sönmesi dışında parlaklığı da orjinalden çok daha iyi
Tavsiye ederim

2016 - FB7 - Modulo
Tekrar teşekkür ediyorum Alperen Bey, muhtemelen ilk bu T20 ledi deneyeceğim. Çünkü bu çok daha makul bir yol :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok takılmışsınız sanki..
Merhaba Arkadaşlar,

2019 makyajlı kasa FC5 aracım var. Aracımdan çok memnunum fakat led farların aracın havasını ne kadar değiştirdiğini biliyorum. Fakat Honda'nın bu kadar iddialı olduğu bu sınıfta hala eski model, eski kafa arka ortadaki cam içinde sıradan bir lamba ile yanan stop lamba koymalarına akıl sır erdiremiyorum. Böyle bir araçta 10-20 yıl önceki sedanlarda bulunan bu basit lambayı tercih etmeleri gerçekten ilginç.Ekli dosyayı görüntüle 262628
Bu nostaljik lambanın hala bu kadar modern bir araçta olması sizi de şaşırtmıyor mu?
Bu lambanın bir adı var mıdır?
Bu lambayı lede çevirebilir miyim?
Ledli spoiler takıp bu ortadaki lambayı devre dışı bırakmak istiyorum o da muayene giderken tekrar aktif etmem gerekiyor. Hondanın da beni bunla uğraştırmasına tahamül edemiyorum açıkçası. (Honda'ya yakıştıramıyorum)

Yanıtlarınız için teşekkürler..

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Obaa
Aracınız
Civic FC5 2019
Çok takılmışsınız sanki..

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2019-2020 model civiclere hala yıllardır değiştirmedikleri 3. stop lambalarına takıldım evet.. estetik görünüş artık bir araç için çok önemli. ciddi paralar verip hala halojen ampuller lambalar görmek hoş değil..

Geri