Civic FC5 bakım yardımı

Aracınız
Civic FB7 2013
FB 7 aracımda eneos yağ kullanmıştım sıkıntı yaşamadım
Bir çok siteye bakarak o markaya karar vermiştim

Aracınız
Civic FC5 2017
Dediğiniz ürün şu sanırım değil mi ?

Kendilerinin hava filtresini de alayım mı o halde ne düşünürsünüz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu ürünü satın almıştım. Gayet kaliteli.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de bu setten satın almıştım. Hava ve yağ tam uyumlu fakat polen 1 cm kadar kısa geliyor. ben polen filtresini sardes marka aldım o tam uyumluydu. hava ve yağ filtreleri gayet kaliteli.
Üstad hava filtresi nasıl gerçekten bosch mu yağlı filtremi

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2017
Orijinal marka olan Toyo Roki gibi yağlı bir dokusu yok ama genel anlamda malzeme kalitesi iyi çünkü daha önce wunder, rixenberg, grat gibi markaların filtrelerini de kullandimıştım onlara göre daha iyi. Gerçek bosch mu onun net cevabını veremem ama ürünün içinde olduğu kutu da sahte olamayacak kadar kaliteliydi. Ben 5~6 ayda bir değiştiğim için sıkıntı yaşamıyorum.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016

Linkteki Civic X 1.0 Vtec için olan yağ ve polen filtresi uygun mudur acaba size ? Toyo Roki made in thailand olabiliyor çakmaları. Bosch servislerden temin edilebiliyorsa güzel olur hava filtresi de. Bakmak lazım.

Aracınız
Civic FC5 2018

Linkteki Civic X 1.0 Vtec için olan yağ ve polen filtresi uygun mudur acaba size ? Toyo Roki made in thailand olabiliyor çakmaları. Bosch servislerden temin edilebiliyorsa güzel olur hava filtresi de. Bakmak lazım.
Hocam aracın 1.6 ise bence uygun ve bu site mann tarafından kullanıcılar için tedarkçi site ürünlerde orjinal çekinmedende alabilirsin

Aracınız
Civic FC5 2018
Orijinal marka olan Toyo Roki gibi yağlı bir dokusu yok ama genel anlamda malzeme kalitesi iyi çünkü daha önce wunder, rixenberg, grat gibi markaların filtrelerini de kullandimıştım onlara göre daha iyi. Gerçek bosch mu onun net cevabını veremem ama ürünün içinde olduğu kutu da sahte olamayacak kadar kaliteliydi. Ben 5~6 ayda bir değiştiğim için sıkıntı yaşamıyorum.
Üstad tedariği nereden yapıyorsun n11 mi varsa link alablir miyim

Aracınız
Civic FC5 2017

Bu ürünü almıştım. Satıcı FZRulman %100 oranında bie memnuniyeti var. Bu mağazanın sahte ürün satacağına ihtimal vermiyorum. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018

Bu ürünü almıştım. Satıcı FZRulman %100 oranında bie memnuniyeti var. Bu mağazanın sahte ürün satacağına ihtimal vermiyorum. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Buradaki bosch hava filtresini araştırdım ürünü bulamadım sahte olması durumu olabilir mi

Merhabalar aracımı garantiden çıkartıp 20.000 bakımımı gerçekleştirdim. Fz rulman bosch bakım setini kullandım. Gayet iyiydi. Bir cm kısa geliyor diyenler oldu ancak benim aldığım set birebir uyumluydu. Motor yağı eneos için de bir problem çıkmadı. Her iki ürünü de kullanabilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri