Civic FC5 EPS Hata Kodları

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar,

Aracımız satın alırken experde aşağıdaki hata kodlarını gördüklerini fakat önemli olmadığını, sadece bir yazılım güncellemesi yapılması gerektiğini söylediler. Ben yine de tatmin olamadım. EPS arizalarinda direksiyon sertleşmesi de oluyormuş. Benim aracının da direksiyonlari bana sert geliyor bazen. Herhangi bir arıza ışığı yanmıyor. Yorumunuz varsa bilgilendirmenizi rica ederim.

Ekli dosyalar

• 20221116_233139.jpg
    20221116_233139.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 43
Ad Soyad
Tarik
Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar,

Aracımız satın alırken experde aşağıdaki hata kodlarını gördüklerini fakat önemli olmadığını, sadece bir yazılım güncellemesi yapılması gerektiğini söylediler. Ben yine de tatmin olamadım. EPS arizalarinda direksiyon sertleşmesi de oluyormuş. Benim aracının da direksiyonlari bana sert geliyor bazen. Herhangi bir arıza ışığı yanmıyor. Yorumunuz varsa bilgilendirmenizi rica ederim.
Hocam selamlar. Ben de exper de buna benzer eps hata kodu vardı. Ama direksiyond a hiç sertlik yok ve gayet yumuşak. Sizin bu konu ilenilgili bilginiz var mi

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar, özelden de paylaştığım üzere konu ile ilgili ek bir bilgi temin edemedim. Yetkili, özel servis vb kime sorduysam sorun olmadığını söyledi. 2 yıldır aracı kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. Dyno dan kaynaklı alınmış anlık bir hata olabilir.

Geri