Civic Fc5 geç çalışma sorunu

Oguz6

0
Aracınız
Aracim Civic fc5 2018 otomatik LPG Bazı arkadaşların bahsetmiş oldugu gibi benim araç ta ta zor çalışma problemi var araç sogukken istop edecekmiş gibi zor çalışıyor ve hareket ettikten sonra ayağımı gazdan çekince bir sarsıntı oluyor nasıl desem sanki araç manuel de debriyaj dan ayagini hızlı çekersin yapar ya onun gibi bir kaç dakika sonra olmuyor birde zaman zaman araç 2000 devir civarında ayagim gazda iken bir sansinti oluyor sanki araç vites atıyor ama devir aynı düşme yada yükselme yok açıkçası servislere pek güvenmiyorum sizin fikrinizi almak istedim

Aracınız
Benim araba benzinli, bu söylediğiniz şeyler bende de var. Ayrıca araba ilk çalıştığında epey gürültülü çalışıyor. Diğer benzinli araçlarda hiç görmediğim şeyler. Herhangi bir sorun bulurlarsa yazın lütfen, benimkine sorun yok dediler.

Fenci

0
Aracim Civic fc5 2018 otomatik LPG Bazı arkadaşların bahsetmiş oldugu gibi benim araç ta ta zor çalışma problemi var araç sogukken istop edecekmiş gibi zor çalışıyor ve hareket ettikten sonra ayağımı gazdan çekince bir sarsıntı oluyor nasıl desem sanki araç manuel de debriyaj dan ayagini hızlı çekersin yapar ya onun gibi bir kaç dakika sonra olmuyor birde zaman zaman araç 2000 devir civarında ayagim gazda iken bir sansinti oluyor sanki araç vites atıyor ama devir aynı düşme yada yükselme yok açıkçası servislere pek güvenmiyorum sizin fikrinizi almak istedim
Aracı çalıştırırken frena basıyormusunuz?

Oguz6

0
Aracınız
Her zaman aracın uyarı isiklarinin sonmesini beklerim diğer fc5 kullanıcıları da yazmış akü küçük diye ama şimdi böyle yapıyorsa kışın ne yapacaz anlamadim

Fenci

0
Basiyordum ama basmayipta yine de zor çalışan varmış buradan gördüğüm kadarıyla
Bende frene basıp çalıştırıyordum ve aynı sorunu yaşıyordum. Frene basmadan çalıştırıyorum ve 1 aydır sorun yok. Normalde başka marka otomatiklerde frene basmadan çalışmaz ama hondada gerek yokmuş. Forumdan öğrendim bende bunu.

Geri