Civic Fc5 gps sinyali sorun7

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar merhaba yaklasik 15 gun önce 2018 elegance eco honda civic aldim. Aracimda 3 gundur gps sinyali bulunamıyor. Buna bagli olarak saat ve tarih hatali gozukuyor bunun bi çözumu varmidir.

Gösterge panelinin siperliğini söküp gps modülüne dokunmadığınızı, multimedya ekranını söküp arkadaki bağlantıyı çekmediğinizi ya da araçta hala akım varken hehangi bir elektronik parça takma sökme yapmadığınızı varsayıyorum.
Kaç tane uyduya bağlandığına bakabilir misiniz? Navigasyon ayarlarında olması lazım.
Ona göre bulunduğunuz ortam nedeni ile mi yoksa uygulama nedeni ile mi çalışmıyor belli olur.
Hiç bir uyduyu görmüyorsa fabrika ayarına dönüp açık havada 10 dakika kadar gezmeniz gerekiyor.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba 2017 fc5 elegance in uzerindeki teybi sokup Bi arkadaştan honda go taktım GPS sinyali görünmüyor saat tarih ayarı değişmiyor. Yardımcı olabilirmisiniz. 1570879879488.jpeg

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim de aynı sorunum var. Bir arkadaşımdan honda go navigasyon alıp taktım. fabrika ayarlarına dönmeme rağmen gps aranıyor diyor. gideceğim adresi yazıyorum buluyor ama adrese git dediğimde gps aranıyor diyor ve bağlanmıyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
bu sorunu çözen varmı arkadaşlar. fabrika ayarlarına dönmeme rağmen gps aranıyor devam ediyor.

Geri