Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

bende executive aracıma yaptırmak isterim ama bahçeşehir veya beylikdüzü-gürpınar'a gelmem çok zor. Anadolu yakasında bir yer olsa neyse.
Bunu öğretsende biz yapamazmıyız?
saygılar

Bilen biri yapmali aksi halde cok riskli cihazin kilitlenme riski var yavas calisma riski var

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende
Değerli civic ailesi internetten çok fazla araştırmama rağmen Executive donanımında olan aracımdaki medya sisteminde hareket halinde mp4 formatlı video oynatması konusunda ne yaptıysam başarılı olamadım. Honda gizli menüden dd vsp error kısmını off konumuna getirmeme rağmen. El frenini indirdiğim anda video ekrandan gidip sadece ses geliyor. Crv modellerinde bu şekilde video oynatmak mümkünmüş. Her seferinde aynı ayarı yapmak gerekiyormuş. Ama maalesef Civic te olmuyor :( bu konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar varsa bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

No Fear dostum forumlarda tecrübem yok eğer hatalı biryerde konuyu açtıysam affola. Saygılarımla

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bende yeni multimedya aldım sıkıntısı yok güzel cihaz ama tivitirlarım cızırtı yapıyor ufaktan degistirecem ama kac mm bilmiyorum bilgisi olan var mı ?

Bugun 20. Rootumuzu attik geri kamera sorunu yok eski hizdan en ufak kayip yok sifir sorun.

Aracınız
Honda Jazz
arkadaslar1 ay once 2018 eco excuvıte aldım servısı aradım Guvenlık nedenı ıle acmadıklarını pekı garantı dısı vs kalır mı dedım hayır dedıler bende arkadasım olan bır eloktronık uzmanına 70 tl karsılıgında halletırdım cok ta ıyı oldu yolda gıderkenflım ızlıyorlar (cocuklar) rahat bıryolculuk yapıyoruz...Saygılar...

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaslar1 ay once 2018 eco excuvıte aldım servısı aradım Guvenlık nedenı ıle acmadıklarını pekı garantı dısı vs kalır mı dedım hayır dedıler bende arkadasım olan bır eloktronık uzmanına 70 tl karsılıgında halletırdım cok ta ıyı oldu yolda gıderkenflım ızlıyorlar (cocuklar) rahat bıryolculuk yapıyoruz...Saygılar...

kablo kesme vesair yaptımı? istanbul anadolu yakasında bunu yapacak varsa bilgi verebili rmi? saygılar

Aracınız
Civic FC5 2019
Sayın yöneticiler kanımca ekranda video izleme işi önemli bir konu farklı farklı uygulamalar yapanlar var. Tavsiyem konu hakkında uzman olup detaylı ve anlaşılır açıklama yapan ya da yapabilecek kişilerin yorumlarını başa sabitleme ya da yeni bir konu başlığında sabitlemeniz mümkün müdür. 10 sayfa yazı var arasından doğru yorumu bulup karşılaştırma yapmak zor oluyor. Saygılar.

Aracınız
Honda Jazz
kablo kesme vesair yaptımı? istanbul anadolu yakasında bunu yapacak varsa bilgi verebili rmi? saygılar
Kablo kesme oldu sanırım dedıgım gıbı servısı aradım da yaptırdım bu tamamı ıle guvenlık amaclı garantıyı bozan birşey yok dendı ben kocaelıdeyım Kocaelıye yolunuz duserse yardımcı olurum yarım saatınızı alır..

Arkadaslar kablo kesme islemi yaptirmayin yarin ecu da sorun ciksa kabloyu bahane edip karsilamazlar bana marmara hondada boyle soylediler bilginize..

Aslinda bana gorede hicbir sikintisi olmaz ama polen filtresini dahi 2 bakim serviste degistirmeyince klimayi garanti disi birakan servislerin eline guzel bir bahane geciyor cihazlarin ecu ile baglantisi oldugu icin kablolarin ecu ike baglantisi var mudahele edilmis diyorlar.

Geri