Civic Fc5 Hava filtresi

S.a fc5 exeye uygun orjinal resimdeki gibi bir hava filtre arıyorum bulduklarımın hepsi 1.5 rs ler için normal 1.6 lar için takan bilen varmı

d2a24725aa17e72a8a0fb9acafcfda53.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yok hiç bakmadım ilk aracım direk fc5 olduğu için fb7nin motor yapısıyla pek bilgim yok deneyimliyen birilerin fikirlerine ihtiyacım var

Aracınız
KN marka performans filtreleri var, fc5 lere uygun kare filtre. Bu resimdeki yuvarlak olanlarda verim alamazsiniz cunku havayi sogutamadiginiz surece hic bi degisiklik olmaz. Bu tarz performans uygulamalarinda havanin motora soguk girmesi esas meseledir. Nekadar soguk hava okadar yogun ve hacim olarak yuksek hava ve yanma kalitesi demek

Aracınız
Resimdeki tarz da uygulamalarda motorun performansinda bi degisiklik olmasi beklenemez cunku motora emilen hava motor mahalindeki sicak havayi emeceginden, kotu yanmaya bile sebeb olabilir

Amaç ses zaten benim önceki bütün araçlarımlada zaten kullanıyordum ama bu araç için orjinal bir şey olsun istiyorum boru üzerinde sensör soketi olanından

ANGANS

0
Aracınız
Hava filtresinden performans almak istiyorsanız sis farının oraya delik açıp boruyla oraya direkt yerleştirin. Yada kaputa operasyonla giriş yaptırıcaksınız oraya geçiceksiniz. İşte o zaman giderken basınçlı soğuk havayı direkt olarak alırsınız.

Hatta yabancı ülkedeki swaplı araçlara bakın adamlar turbo girişlerini bile ön tampondan delik açıp yerleştiriyolar.

Geri