Civic FC5 Civic FC5 için en iyi otogaz

Aracınız
Civic FC5 2017
Yakın zaman dakı tecrübe lerim Evet
bp performans normal km fazla
Shell performans iyi km iyi
Habaş performans üstün km az
Aygaz performans üstün km az denılıyor
OPET performans normal km az denılıyor

Ben sürekli bulunduğum konum itibariyle bp den almayı tercıh ediyorum eger Shell olsa Shell tercıh ederdim.. Habaş ı bır kez almak zorunda kaldım nasıl bir gaz ise daha petrolde n cıkarken vites değiştirirken araba sardı vıtes değiştirirken çekiş baya fark etti bp ye göre ama katkılı denılıyor bılmıyorum.. ben eskiden beridir kurumsallaşmıs firmaların yamuk yapmıyacagını dusunerekten alım yapıyorum.. Aygaz içinde çekiş iyi diyorlar tecrübeli arkadaşlar dan yorumlar ı alalım..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Selamlar
Aracım daha yeni ilk depoyu opetten aldım.Sonra araştırdım katkılı vs yazıyor çoğu kişi önermemiş.Yakınımda opet ve total var.Opet 3.95 total 3,30 totalden alıp sorun yaşayan oldu mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
shell tavsiye ederim.... performans isteyen opet, tasarruf isteyip çok gitsin ama performans çok önemli değil diyen po alsın... benim favorim shell...

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yakın zaman dakı tecrübe lerim Evet
bp performans normal km fazla
Shell performans iyi km iyi
Habaş performans üstün km az
Aygaz performans üstün km az denılıyor
OPET performans normal km az denılıyor

Ben sürekli bulunduğum konum itibariyle bp den almayı tercıh ediyorum eger Shell olsa Shell tercıh ederdim.. Habaş ı bır kez almak zorunda kaldım nasıl bir gaz ise daha petrolde n cıkarken vites değiştirirken araba sardı vıtes değiştirirken çekiş baya fark etti bp ye göre ama katkılı denılıyor bılmıyorum.. ben eskiden beridir kurumsallaşmıs firmaların yamuk yapmıyacagını dusunerekten alım yapıyorum.. Aygaz içinde çekiş iyi diyorlar tecrübeli arkadaşlar dan yorumlar ı alalım..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
belli olmuyor hocam, kurumsal olup ta katkılı gaz satanlar var. iyi araştırmak lazım. İzmir için Menemen İzmir yönünde Menemen çıkışındaki opet için taksiciler iyi değil dedi. oysa sırf opet diye vatandaş gözü kapalı alır....

Aracınız
Civic FC5 2019
bence ucuz akaryakıt alırken bu video aklınıza gelsin.
eminim otogaz içinde aynısını yapmışlardır....

Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul Anadolu yakasında altunizadedeki TOTAL TAVSİYE ederim arkadaşlar şu an 3.19 LT si ve 6 depo kullandım full İstanbul içi 320-330 km yi gördüm Shell Ümraniye imes den bir çok kez art arda aldım 270-290 km arasında gitti geldi bilginize arkadaşlar normal de totale bende karşı idim shell hep aldım ama pompacı arkadaşa sordum neden diye abi bura göz önü reklam değeri yüksek ve sürüm olduğu için (taksiciler hep sırada gidenler bilir ) dedi artık ben onun yalancısıyım

Bp yi tek geçerim katkısız temiz türkiyenin neresinden alırsan al ucuz ve etkili bir gazdır shell resmen reklam bence iddia ediyorum shellden iyi ve daha uzun menzil?

Aracınız
Civic FC5 2019
Bi genç video cekmis YouTube da. Lpg nin hilesi diye. İcinde propan ve butan karisimi imis. Bunlardan biri birinden ucuzmuş. Ondan dolayı da bazi yerlerin lpgsi ucuz oluyormuş. Dur bulabilir sem o videoyu

.

Aracınız
Civic FC5 2019
İzmir Çanakkale yolu Menemen güzergahında q plus petrol istasyonundan dün akşam yakıt aldım. depoda 3-4 litre yakıt olduğu halde aracım pompada 36 litre yakıt aldı. resmen dolandırıcılık yani? yakıtı 3.22 den satıyor diye girdim bir daha mı? Asla

Turkiyede tek bir gaz var oda tuprasin gazi butun markalar ordan alir. Bu gaza sadece opet (aygaz) ve mogaz katki koyar. Diger hepsi aynidir. Hile varsa istasyona baglidir. Markaya bagli degil. Uzun yolda birkac kez hileli gaza denk geldim bunlarin hepside buyuk markalardi... İnanin egede ucuz gaz satan guvenalgaz kocgaz energy gibi yerlerde hileye hic rastlamadim.

Geri