Civic fc5 Mat siyah kaplama

Herkese merhaba, aracım henüz daha 6000 kmde hasarı falan yok, civic fc5 kasa. Mat siyah kaplama yapmayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir ? Sizce yakısır mı? Sıfır araca kaplama yapmak mantıksız mı? Herhangi bir zararı vs olur mu? Ve mat kaplamanın zorlukları nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden IMG_9485.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese merhaba, aracım henüz daha 6000 kmde hasarı falan yok, civic fc5 kasa. Mat siyah kaplama yapmayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir ? Sizce yakısır mı? Sıfır araca kaplama yapmak mantıksız mı? Herhangi bir zararı vs olur mu? Ve mat kaplamanın zorlukları nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden Ekli dosyayı görüntüle 249965

Şu güzelim görüntü kaybolur gider benim fikrim.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam dun denk geldim desenli siyah mat. Cok da hos görünmedi gözüme ama duz nasıl olur bilemedim.
Herkese merhaba, aracım henüz daha 6000 kmde hasarı falan yok, civic fc5 kasa. Mat siyah kaplama yapmayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir ? Sizce yakısır mı? Sıfır araca kaplama yapmak mantıksız mı? Herhangi bir zararı vs olur mu? Ve mat kaplamanın zorlukları nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden Ekli dosyayı görüntüle 249965

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben mat siyah kaplamayi begeniyorum, degisik bir havasi var. Ama cabuk sikilabilirsiniz mat renkten.

Yakısır mı tam emin olamıyorum. Bazı araçlara cok yakısıyor. Görsel falan olan var mı atarmısınız siyah mata denk gelmedim henüz civiclerde

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bence güzel olur. Ayrıca arabanın boyasını da korumuş olursun. Benim araç sıfır olsa kesinlikle yaptırırım.

Geri