Civic Fc5 silecek hızı nasıl ayarlanır

Aracınız
ARKADAŞLAR FC5 EXE ARACIM VAR. OTOMATİK YAĞMUR SENSÖRÜNDE ÇOK AZ YAĞMURDA SU DAMLASA BİLE HIZLI ÇALIŞIYOR. MANUELE ALIYORUM ONDADA HIZLI KOLDAN HIZ AYARINI YAPIYORUM BİŞE DEĞİŞMİYOR. BAŞINA GELEN VARMI?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
ARKADAŞLAR FC5 EXE ARACIM VAR. OTOMATİK YAĞMUR SENSÖRÜNDE ÇOK AZ YAĞMURDA SU DAMLASA BİLE HIZLI ÇALIŞIYOR. MANUELE ALIYORUM ONDADA HIZLI KOLDAN HIZ AYARINI YAPIYORUM BİŞE DEĞİŞMİYOR. BAŞINA GELEN VARMI?

Kol otomatik mod da iken kolun uç tarafındaki çevirme kısmı ile hızını ayarlayabilirsiniz, ancak Fc5 lerin yağmur sensörü çok kararlı çalışmıyor sonuç sizi yine mutlu etmeyebilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynen ben de aynı sorunu yaşıyorum. Sensör hassasiyetini minimum yapsam bile çok hızlı çalışabiliyor. Otomatiği kapatıp manuelde çalıştırmak istediğimde de yavaş çalıştırma ayarı yok...

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Otomatik yağmur sensörü sıkıntılı biraz. Bir bakıyorsun nizami çalışıyor bir bakıyorsun damla var çıldırıyor Kronik fc5 fk7 Rs hepsinde aynı maalesef.

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri