Civic Fc5 Trafik kayıt kamerası Rangetour I1000s

Oguz6

0
Aracınız
Nofear merhaba kameradan memnun musunuz tavsiye edermisiniz vermiş olduğunuz link kaldırılmış ama ürün bu müdür
Aralığı Tur Çift Kamera DVR i1000 Full HD 1080 P Çift Lens Dash kamera Video Kaydedici 2 Kamera Gece Görüş Araba DVR Kamera i1000s
http://s.aliexpress.com/VBNZveMB?fromSns=Panoya kopyala

Bende de svicte lamba yanmiyor. Kaydirarak ses acmayi nasil aktif ettiniz? Birde bu el frenini otomatik neden çekmiyor

Honda Civic 2018 executive eco otomatik

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Oguz6 Evet linkteki kamera ile aynı, kameradan memnunum Ön kameranın görüntüsü güzel, arka kameranın gündüz iyi gece kötü.

@Tahaefe Konuyla soruların alakası var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı anda hem ön hemde arkayı mı kaydediyor araç hareket halinde iken öyle ise süper. Sami Abi' nin Civic te de vardı bu çift kamera ama o tek tek almıştı sizin kamera daha iyiymiş tabi montajı zor olur benim araçta sadece ön camda kamera var benim kamera da şundan. (y)

Ekli dosyalar

• Paket İçi Komple.jpg
    Paket İçi Komple.jpg
    220.9 KB · Görüntüleme: 170
  • Kamara Kutu Ön.jpg
    Kamara Kutu Ön.jpg
    209.6 KB · Görüntüleme: 176
Aracınız
Civic FC5 2020
Torpidonun sökülmesi Fb7 ile aynı arkadaki stoplar içeriye bastırılarak torpido yerinden kurtarılıyor ancak fc5 te torpidoda amortisörü var resimdeki amortisörün kancasından kurtarmak gerekiyor, sonrasında torpido çekilerek yerinden sökülüyor.

Hocam selam.
Bende kamera montajı için torpidoyu çıkarmıştım. Yalnız geri takarken bu kancanın iç tarafta bağlı olduğu yer çıktı. İçerde boşta dolanıyor. Tekrar nasıl takacağım hakkında bilginiz varmı?

Ad Soyad
Ahmet
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam selam.
Bende kamera montajı için torpidoyu çıkarmıştım. Yalnız geri takarken bu kancanın iç tarafta bağlı olduğu yer çıktı. İçerde boşta dolanıyor. Tekrar nasıl takacağım hakkında bilginiz varmı?
Merhaba üstad kancanın açık yüzü size doğru olduğu yönde iken elinizle üste bir çıkıntı var oraya kolayca bastırarak montajını yapabilirsiniz.Zaten kanca üst kısmında yoklayın boş kısmı bulursunuz o boş kısmı sabit olan yere geçmeli şekilde.Kamera montajında bende aynı sorunu yaşadım biraz panikledim ama kendim hallettim:) dilerim faydası olur sorununuz çözülür.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Murat006 Sorunu çözebildiniz mi? @Buda_gecer arkadaşımız açıklamış amortisör kancasını torpidoya tekrar geçireceksiniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba üstad kancanın açık yüzü size doğru olduğu yönde iken elinizle üste bir çıkıntı var oraya kolayca bastırarak montajını yapabilirsiniz.Zaten kanca üst kısmında yoklayın boş kısmı bulursunuz o boş kısmı sabit olan yere geçmeli şekilde.Kamera montajında bende aynı sorunu yaşadım biraz panikledim ama kendim hallettim:) dilerim faydası olur sorununuz çözülür.
Hocam açıklama için teşekkür ediyorum. Bende açıkçası takmaya çalışırken bir an boşa düştü kırıldı sandım. Tekrar teşekkürler bugün deneyeceğim.

@Murat006 Sorunu çözebildiniz mi? @Buda_gecer arkadaşımız açıklamış amortisör kancasını torpidoya tekrar geçireceksiniz.
Henüz yapmadım hocam. Dün 29 Ekim dolayısıyla foruma girip yorumu göremedim. Bugün deneyeceğim, sonucu yazarım. (y)

Aracınız
Civic FC5 2020
@NoFeaR @Buda_gecer
Merhaba,
Dün parçayı yerine oturtturdum. Aynı problemi yaşayanlar/yaşayacaklar için yorumum bulunsun. Resimde sarı ile işaretlediğim yerde kancanın yerine oturacağı yuvarlak bir pim var. Üstte bulunan küçük boşluktan işaret parmağımızı sokunca orayı hissedebiliyoruz.
Alttan kancayı yukar doğru ittirince denk getirip işaret parmağımızla içerden bastırınca yerine oturuyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Ekli dosyalar

• 1GOE1D.jpg
    1GOE1D.jpg
    198.8 KB · Görüntüleme: 72
Geri