Civic FC5 Civic FC5in Boyasının kalitesizliği boya atması

Aracınız
Civic FC5 2018
Sevgili dostlarım arkadaşlarım videoda dediğim gibi bana arabanın bunlarını gösterip piyasasını düşünüyorsunuz felan demeyin çünkü göçük muhabbetlerinde de çok olmuştu bu olay. Gördüğünüz gibi bir çok kişide bana katılır Civic boya kalitesi pardon daha doğrusu kalitesizliği gözlerinizin önünde depo kapağı çevresinden başladı arabaya yakından tazyik bile vurmam hele o kapak içine hayatta sadece siler geçerim. Boya kapak içinden yürümeye başladı yakında çamurluğa kadar gelecek gibi duruyor çözüm çare nedir şu iğrenç şeyler yüzünden gerçekten o parçaya boyada attırmak hiç istemiyorum. Başına gelenlerden özellikle tavsiye bekliyorum.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sevgili dostlarım arkadaşlarım videoda dediğim gibi bana arabanın bunlarını gösterip piyasasını düşünüyorsunuz felan demeyin çünkü göçük muhabbetlerinde de çok olmuştu bu olay. Gördüğünüz gibi bir çok kişide bana katılır Civic boya kalitesi pardon daha doğrusu kalitesizliği gözlerinizin önünde depo kapağı çevresinden başladı arabaya yakından tazyik bile vurmam hele o kapak içine hayatta sadece siler geçerim. Boya kapak içinden yürümeye başladı yakında çamurluğa kadar gelecek gibi duruyor çözüm çare nedir şu iğrenç şeyler yüzünden gerçekten o parçaya boyada attırmak hiç istemiyorum. Başına gelenlerden özellikle tavsiye bekliyorum.

Fazlasıyla haklısınız, civiclerin boya kaliteleri her zaman zayıf olmuştu ama FC5lerde önceki nesillere göre çok daha düşük gibi görünuyor gerçekten.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Fazlasıyla haklısınız, civiclerin boya kaliteleri her zaman zayıf olmuştu ama FC5lerde önceki nesillere göre çok daha düşük gibi görünuyor gerçekten.
Bildiğiniz üzere Fd6 aracımı sattım. Fc5 alma arifesindeyim. Bu yorumları görünce almakla almamak arasında karamsarlığa girdim. 🤔

Hakikaten can sıkıcı bir durum..
Kaporta inceliği ve boya kalitesi Avrupa otomobilleri standartlarına oranla çok geride.
Özellikle beyaz renk olanlar da çok sık görüyorum. FB7'ler de yine beyaz renk problemdi zannediyorum.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018

Selam Üstadım....Hondanın boya kalınlığı ve kalitesi kısmında size sonuna kadar hak veriyorum....İlginç Bi şekilde boya atması olmuş...

O bölgede daha önceden düzeltme/boya işlem olmamış eminsiniz değilmi ? Eğer orjinalde bu hata çıktıysa yazık gerçekten yazıklar olsun..

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar bu boya kalkması sorununun genellikle beyaz renkte olduğunu duyuyoruz. Metaliklerde bu olmuyor mu. Yada daha mı az oluyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Selam Üstadım....Hondanın boya kalınlığı ve kalitesi kısmında size sonuna kadar hak veriyorum....İlginç Bi şekilde boya atması olmuş...

O bölgede daha önceden düzeltme/boya işlem olmamış eminsiniz değilmi ? Eğer orjinalde bu hata çıktıysa yazık gerçekten yazıklar olsun..

Yok hocam hiçbir işlem boya hiçbir şey yok aracımda

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Yok hocam hiçbir işlem boya hiçbir şey yok aracımda
Hocam kendi fikirlerimi söyleyeceğim,
Haklısın boyası kalitesiz bizim araçların kesinlikle sana katılıyorum.

1. O bölge genelde benzin taşmalarının olduğu bölge, benzin güçlü bir sıvı bundan olmuş olabilir.
2. Acaba diyorum yakıt kapağınız gevşek mi sanki yolculuk esnasında bazı yerlere vurmuş/çarpmış gibi duruyor.
3.Bu bölge şuan yakıt kapağının altında olan bölge olduğu için büyümeden önlem almanızda fayda var, Benim Başıma gelseydi muhtemelen kendim boya koduna göre rutuj yapardım,sorun daha da büyümesin diye... Saygılar...

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam kendi fikirlerimi söyleyeceğim,
Haklısın boyası kalitesiz bizim araçların kesinlikle sana katılıyorum.

1. O bölge genelde benzin taşmalarının olduğu bölge, benzin güçlü bir sıvı bundan olmuş olabilir.
2. Acaba diyorum yakıt kapağınız gevşek mi sanki yolculuk esnasında bazı yerlere vurmuş/çarpmış gibi duruyor.
3.Bu bölge şuan yakıt kapağının altında olan bölge olduğu için büyümeden önlem almanızda fayda var, Benim Başıma gelseydi muhtemelen kendim boya koduna göre rutuj yapardım,sorun daha da büyümesin diye... Saygılar...

Hocam benzin nadiren alıyorum LPG'li olduğu için taşma hiç olmadı videoda kapak nasıl duruyor bilmiyorum ama herhangi bir gevşeklik yok. Dediğiniz gibi bende rutuş düşünüyorum

Geri