CIVIc FD6 DEBRİYAj DEĞİŞİMİ HK.

Herkese selam
2008 Premium araç ,135000 km de . Debriyaj seti ilk defa değişecek .Servis 1000 tl nin üzerinde fiyat verdi . özel servislerde değişim daha uygun fiyat olur mu ? Hangi marka set nereden alınır . Yardım için teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ozel servisten fiyat alip kiyaslama yapmak mantikli.
Ozel servisin takacagi markayi öğrenmeyi unutmayin.

Konuyu ilgili bölüme taşıyorum.

Aracınız
İlgili bölümde de paylaştım, Ankara'daki hondaotomotiv'den orjinal Japon yedek parçaları uygun fiyata temin edebilirsiniz. Emin olmak için yine de yetkili servisten orjinal setin hangi marka olduğunu öğrenmeniz iyi olur.

Aracınız
Bir de eğer özel serviste veya dışarıda herhangi bir yerde bir parça değişimi yaptıracaksanız parçaları kendiniz almanız hem fiyatın şişmesini engeller, hem de içiniz rahat olur.

İlgili bölümde de paylaştım, Ankara'daki hondaotomotiv'den orjinal Japon yedek parçaları uygun fiyata temin edebilirsiniz. Emin olmak için yine de yetkili servisten orjinal setin hangi marka olduğunu öğrenmeniz iyi olur.

ankara hondaotomotivden ömer çitçi ile görüştüm .orijinal debriyaj seti 350 tl,montajı da 150 tl yaptırırım dedi .fiyat çok uydun geldi .yardımınız için teşekküler

Fiyat çok iyiymiş valla. Ben bir ay önce 5 taksit 525.00 TL ye seti aldım. Rica minnet tanıdık vasıtasıyla bir tamirhanede 250 TL de işçilik verdim. :(

V TAB 7" ECO II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri