Civic fd6 şanzıman geri kaçırma

yyccll

0
Aracınız
tork Konvektör lüymüş fakat eski vtec2 ler gibi 2 vites alıp kaydırmama özelliği yokmuş. servis söyledi. (kaydırmadan kasıt çok dik rampa lardan bahsediyorum.) yanlis bildiğim varsa düzeltin arkadaşlar saygılarımla.

FD6 ELEGANCE AT 2010

tork konvertörlü otomatikler geri kaçırmaz, serviste sanırım hatalı bir bilgi verilmiş.
geri kaçırma, n den p ye gelip şanzımanın vitese geçmesini beklemeden freni bırakırsanız çok az ve çok kısa süreli olabilir. hatta otomatik vites alırken expere filan gitmeden ilk denenen test yokuşta geri kaçırmamadır.

mert11

0
Dik yokuşta vitesi S konumuna alın. O zaman kaçırma yapmaz. Şanzıman yağını 250 TL ye değiştiriyorlar.
PARADOGLU arkadaşım , her dik yokuş ta s modunda kaydırma yapmaz demişsin ben 3 gündür deniyorum rampada s moduna alıyorum m2 takıyorum fakat geri kaçırıyor. Korkum şanzıman da sorun olmaması yoksa ben zaten onun kayması başlamadan arabayı kaldırıyorum.5 tane yetkili servise mail attım hepsi normal dedi şanzıman kendisini korumaya alıyor dedi fd6 da yokuş kalkiş desteği yok dedi ben vtec2 de bizzat denedim 2 vitese alınca araba milim kımıldamıyor. Senden ricam nasıl yaptığını detaylı olarak anlatır mısın?

FD6 ELEGANCE AT 2010

Geri