Civic FD6 Stepne sabitleme

Aracınız

faydalı bir video.

FD 6 olan arkadaşlardan destek alamasakta konuyu kendi yöntemlerimizle araştırmaya devam ediyoruz. Sağlık olsun, bakalım becerebilecekmiyiz.

Arıcılarda satılan 4 TL lik kancasız spanzet FD6 ya olmuyor çünkü ipi geçirecek delikler yok. Sadece kanca takılabilecek tek tarafı açık delikler var. Bende araştırdım başka bir arıcıdan kancası olan mini spanzeti buldum ve sipariş verdim. Bakalım nasıl olacak.
kancalı mini spanzet.jpg

http://www.aricidukkani.com/urun/mini-spanzet-yuk-gerdirme-4-mt_/286

8,90 TL....+ KArgo.

Aracınız
FD 6 olan arkadaşlardan destek alamasakta konuyu kendi yöntemlerimizle araştırmaya devam ediyoruz. Sağlık olsun, bakalım becerebilecekmiyiz.

Arıcılarda satılan 4 TL lik kancasız spanzet FD6 ya olmuyor çünkü ipi geçirecek delikler yok. Sadece kanca takılabilecek tek tarafı açık delikler var. Bende araştırdım başka bir arıcıdan kancası olan mini spanzeti buldum ve sipariş verdim. Bakalım nasıl olacak.
Ekli dosyayı görüntüle 4206

http://www.aricidukkani.com/urun/mini-spanzet-yuk-gerdirme-4-mt_/286

8,90 TL....+ KArgo.
Tamamdır. Müthiş oldu. uzun olan kordonu kesip kısalttım. ucunu diktirdim. Süper oldu. maliyet 15 TL ye çıktı. kargo dahil.
Bağaj resmen boşaldı. Çok kullanışlı hale geldi.

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3801]Edinew[/MENTION] Hocam eline sağlık, mesajları diğer konudan ayırdım, resimli detay paylaşabilir isen yapmayı planlayan arkadaşlar için faydalı olabilir ;)

Aracınız

Sağ taraftaki boşluk dar olduğu için sol taraftaki boşluğa iliştirdim kancayı. Çokta güzel oldu.

Aracınız
Bide kılıfı düzeltmeyi becerebilirsem çok daha güzel olacak.

Aracınız

Sol üstteki siyah kutu nedir ? Stepne den zarar görürse ne olabilir?

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3801]Edinew[/MENTION] Araca sonradan park sensörü takıldı mı?
Sensörün kutusuna benzettim.

Aracınız
Evet takıldı [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] odur herhalde. Bende arka parklarla ilgili bir şeyler yada üst stop lambası ile ilgili bir kutu diye düşünmüştüm. Teşekkür ederim size...

UK61

Super Moderator
Yönetici
Bunun için küçük stepne olması lazım dimi büyük lastikte olmaz sanırım.

Aracınız
Bunun için küçük stepne olması lazım dimi büyük lastikte olmaz sanırım.
Büyük bagaja zor sığıyor zaten... Bu işlem küçük stepne yi dik konuma getirip bagaji verimli kullanabilmek için. Saygılar