Civic fk7 hava filtre kiti

aaron

0
Aracınız
selam arkadaşlar

2018 model fk7 araçım var. hava filtre kiti taktıran varmı ? var ise marka ve fiyat olarak yardımcı olabilirlermi?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba. Aynı araca sahibim, ben de hava filtre kiti araştırıyorum. Mishimoto'nun açık hava kiti var, sanırım bunu takacağım. Sen de bakabilirsin.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba. Aynı araca sahibim, ben de hava filtre kiti araştırıyorum. Mishimoto'nun açık hava kiti var, sanırım bunu takacağım. Sen de bakabilirsin.
Mishimoto çok iyide TR de çok yüksek fiyat çekiyorlar.

Ben yurtdışından birisine getirtebilirsem öyle uygularım anca.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Filtre ile ilgili birşey yaptınız mı?
Ben getirtmeyi düşünüyorum Amerika'dan. Eğer isterseniz fazladan sipariş verebilirim.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
bu işlerden pek anlamıyorum. böyle bir kiti takmanın araca ne gibi bir faydaları olacaktır?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
bu işlerden pek anlamıyorum. böyle bir kiti takmanın araca ne gibi bir faydaları olacaktır?
Hocam güvenli şekilde motora giren havayı rahatlatmış oluyorsunuz.
Firma min 9 beygir , 10 tork artışı sağlayacağını söylüyor ve dyno testlerini sunuyor.
Ayrıca hava filtresi ömür boyu garantili. Belli dönemlerde yağlaması yapılıyor. Hava filtresi değiştirmenize gerek kalmıyor.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
cevabınız için teşekkürler. mantıklı bir yatırım gibi ancak aracın garantisine sıkıntı yaratabilir gibi duruyor.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
cevabınız için teşekkürler. mantıklı bir yatırım gibi ancak aracın garantisine sıkıntı yaratabilir gibi duruyor.
Ben şahsen alıp takarsam (montajı ve demontesi çok kolay) 10bin bakımlarında orjinal filtreyi takıp değiştirip, değiştirdiğim 0 honda filtresini satıp, diğer bakıma gittiğimde gene eski filtreyi takarak garantiyi bozmadan devam etmeyi düşünüyorum.

Biraz karmaşık oldu ama :D kısaca servis bakımına giderken orjinal filtreyle giderek garantiyi deldirmeyeceğim.

Takılan 0 yeni filtreyi de satacağım 20-30 altına

S

Silinen üye 20336

Guest
Ben şahsen alıp takarsam (montajı ve demontesi çok kolay) 10bin bakımlarında orjinal filtreyi takıp değiştirip, değiştirdiğim 0 honda filtresini satıp, diğer bakıma gittiğimde gene eski filtreyi takarak garantiyi bozmadan devam etmeyi düşünüyorum.

Biraz karmaşık oldu ama :D kısaca servis bakımına giderken orjinal filtreyle giderek garantiyi deldirmeyeceğim.

Takılan 0 yeni filtreyi de satacağım 20-30 altına
Hocam USA’dan Mishimoto mu sipariş edeceksiniz?
Maliyet ne kadar olacak?

Türkiye’de satılandan ne kadar daha uyguna alınabiliyor acaba? Kayda değer bir fark oluşacak mı?

Geri