Civic Fk7 iç trim

Merhaba , iç trim yerleri için kırmızı nikelaj ürün almıştım. Bu hafta geldi ve bir kısmını uyguladım , gayet şık oldu. IMG_2088.jpgIMG_2089.jpgIMG_2090.jpg

2017 Fk7 Honda Civic

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10163]Emreplz[/MENTION] Elinize sağlık güzel olmuş :eek:k:

howtek

0
Aracınız
[MENTION=10163]Emreplz[/MENTION] Selam çok güzel olmuş, bende de Fk7 var ve bunu nereden aldığını söyleyebilirmisin ? bende yapmak istiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10163]Emreplz[/MENTION] Güzel olmuş yapıştırdığın yerde iz bırakıyor mu?
Bir de link alalım :)

[MENTION=10163]Emreplz[/MENTION] Eline sağlık hocam çok güzel olmuş. Ama benim bu uygulama İçin bir çekincem var. Acaba bu şeritleri çıkarınca falan bu plastik göğüs parçalarının araları açılacağı İçin trim sesleri çoğalmaz mı. Zır zır zır etmesinden nefret ettir diye aklıma geliyor ama yanlış mı düşünüyorum??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Civic Fk7 iç trim

[MENTION=10163]Emreplz[/MENTION] Eline sağlık hocam çok güzel olmuş. Ama benim bu uygulama İçin bir çekincem var. Acaba bu şeritleri çıkarınca falan bu plastik göğüs parçalarının araları açılacağı İçin trim sesleri çoğalmaz mı. Zır zır zır etmesinden nefret ettir diye aklıma geliyor ama yanlış mı düşünüyorum??

Merhaba , ürünün plastik kısmı 1 mm falan , arasına koyduğumuz yerler bütün bir parça böyle zırıl zırıl ses yapacak parçalara benzemiyor birde üst gögüs yumuşak plastik olduğu için çok hafif bir boşluk olsa dahi ses çıkartacağını düşünmüyorum. Benim kanaatim bu yönde. Tabi olabilir mi olabilir :)
Edit: imla

2017 Fk7 Honda Civic

Merhaba , ürünün plastik kısmı 1 mm falan , arasına koyduğumuz yerler bütün bir parça böyle zırıl zırıl ses yapacak parçalara benzemiyor birde üst gögüs yumuşak plastik olduğu için çok hafif bir boşluk olsa dahi ses çıkartacağını düşünmüyorum. Benim kanaatim bu yönde. Tabi olabilir mi olabilir :)
Edit: imla

2017 Fk7 Honda Civic

Eyw Hocam tşkler ;)

howtek

0
Aracınız
Merhaba
Ekli dosyayı görüntüle 5663
Ürün bu :) elimde var iki aracı daha yapar 5 metre bizim araca giden yaklaşık 1,5 metre civarında.

2017 Fk7 Honda Civic

Teşekkürler, bende üründen aldım gelsin bende yapacağım bakalım.

Birde ben tampon ve kapı altlarındaki siyah kisımlara typer da olduğu gibi kırmızı şerit yaptıracağım, siz böyle bişe düşünüyormusunuz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri