Civic FK7 Civic hatchback 2020

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende de honda merakı var ve honda almayı düşünüyorum honda nın hatchback kasası cok hoşuma gitti 1.6 dizel sport Bi kaç bayi aradım araç yok diyorlar üretim durmuş böyle Bi şey doğrumu acaba

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba hoş geldiniz.

2020 hb ler henüz satışa sunulmadı sanırım. Üretimin durması gibi bir şey söz konusu değil. Diğer ülkelerde makyajlı kasalar satışta.

test sürüşü imkanınız varsa hb ve sedan test edin sürüş dinamikleri olarak farklılıklar var.

Ama görünüş olarak zevk meselesi tabi ki .

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Fiyat listesinden de hatchbackleri kaldırmışlar. En üst paket dizel hatchback i kaça veriyorlar ki acaba?

Merhaba hoş geldiniz.

2020 hb ler henüz satışa sunulmadı sanırım. Üretimin durması gibi bir şey söz konusu değil. Diğer ülkelerde makyajlı kasalar satışta.

test sürüşü imkanınız varsa hb ve sedan test edin sürüş dinamikleri olarak farklılıklar var.

Ama görünüş olarak zevk meselesi tabi ki .
Anladım peki ne zaman ülkemizde satışa sunulacak 2020 HB kasalar

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
bugün baktım eklemişler ama dizel seçeneği yok. dizel üretim artık dünyada yavaş yavaş kaldırılıyor.

Mevcut 2019 hb versiyonlar tükenmeden 2020 ler satışa çıkmayacak sanırım yeni gelenlerde Honda sensing mevcut olduğu için daha fiyatlı gelicekler jantlarda değişecek malesef Honda sensing Avrupa'da bu araçlar ilk çıktığı tarih olan 2017 den beri standart donanım olarak veriliyor Türkiye'de 2020 geldi anca gelicek... Bu hondaya yakışmıyor !!!

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri