Civic Hatchback Jant Hırsızlıgı (Amerika)

Aracınız
Civic FB7 2014
evetler beyler başlık dogru araba alındıgı gün otopark park ediliyor ve sabahına tekerleklerle beraber jantlarda çalınıyor arabanın arka tarafınıda kiremitle kaldırmıslar ;)
1.jpg

Önce arkaları sökmüşler. Sonra kiremit koyup önleri sökmüşler. Sonra krikoyu alınca önler direk fren disklerinin üzerine yere konulmuş. Ne biçim yaratık bunları yapanlar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hırsız her yerde aynı hırsız, alınabilecek her şeye tenezzül eden kansızlar.

Aracınız
Civic FB7 2014
civic oto caliştırıcı sonunda olan bi sorun

civic oto caliştırıcı sonunda olan bi sorun

Merheba beyler araç civic EX 2016 arac sahibi arabası uzaktan oto başlatıcı sistemiyle arabayı çalıştırıyor ve 10 dak sonra arabaya geldiginde bu manzarayla karsılasıyor.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    86.2 KB · Görüntüleme: 4
  • 1.jpg
    1.jpg
    90.6 KB · Görüntüleme: 4

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=255]Cagatay[/MENTION] Uzaktan çalıştırma aracın standart donanımı mı sonradan mı takılmış?

Aracınız
Civic FB7 2014
@Cagatay Uzaktan çalıştırma aracın standart donanımı mı sonradan mı takılmış?

LX modeli haric standart olarak fabrika cıkışlı geliyor uzaktan calıstırma arac sahibi aracın fan sistemin o bölgeyi erritigi söylemiş yazısında ama benim tahminim bir elektrik kacagında yangın cıktı cünkü fan sistemi o derece ısıtıpda eritemez yani imkansız geliyor bana.

Son düzenleme:

speed

0
LX modeli haric standart olarak fabrika cıkışlı geliyor uzaktan calıstırma arac sahibi aracın fan sistemin o bölgeyi erritigi söylemiş yazısında ama benim tahminim bir elektrik kacagında yangın cıktı cünkü fan sistemi o derece ısıtıpda eritemez yani imkansız geliyor bana.
Bence yüksek ısı bu yangın olsa heryer is olurdu bende arabama start stop kumandadan çalıştırma kiti takacaktım ama korkumdan takamdım tabi ben yangın değilde yüksek hızda stop etmesinden kormuştum güvenemedim kitlere bir türlü

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri