CIVIC HB BAGAJ HAVUZU

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Cuma günü internetten bagaj havuzu sipariş etmiştim, bugün elime ulaştı. Hemen uyguladım ve HB sahibi üyelerin işine yarayabilir düşüncesiyle fotoğrafları paylaşıyorum. IMG_20181210_164259.jpegIMG_20181210_164254.jpeg

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@OnurHas Paylaşım için teşekkürler, satın aldığınız linki de paylaşabilir misiniz?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Öncelikle hayırlı olsun
Tabiiki benim şahsi fikrim, biz devamlı kurban eti taşımıyoruz ki bence gereksiz bir masraf. Resmen bagaj havuzu olayıyla sektör oluşturdular.

Civic Hb SPORT Plus 182bg

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Öncelikle hayırlı olsun
Tabiiki benim şahsi fikrim, biz devamlı kurban eti taşımıyoruz ki bence gereksiz bir masraf. Resmen bagaj havuzu olayıyla sektör oluşturdular.

Civic Hb SPORT Plus 182bg
Çok teşekkür ederim. Şöyle söyleyeyim: geçen sene aşağı yukarı bu zamanlarda. İr hafta sonu pazardan balık alıp direk bagaja koydum. Pazartesi günü sabah işe gitmek üzere araca binmek için kapıyı açtığımda yüzüme hayvan leşi gibi bir koku vurdu. İlk etapta aklıma gelmedi balık, arabnın altında hayvan falan öldü sandım. Camları açtım geçmedi koku. Yıkamacıya götürdüm, direk "balık taşıdın mı arabada?" dedi o zaman kafama dank etti. Dezenfekte için 170 tl mi ne vermiştim

O bakımdan ben temizliği kolay olması bakımından gerekli bulduğum için aldım. Ama tercih meseles tabii

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Çok teşekkür ederim. Şöyle söyleyeyim: geçen sene aşağı yukarı bu zamanlarda. İr hafta sonu pazardan balık alıp direk bagaja koydum. Pazartesi günü sabah işe gitmek üzere araca binmek için kapıyı açtığımda yüzüme hayvan leşi gibi bir koku vurdu. İlk etapta aklıma gelmedi balık, arabnın altında hayvan falan öldü sandım. Camları açtım geçmedi koku. Yıkamacıya götürdüm, direk "balık taşıdın mı arabada?" dedi o zaman kafama dank etti. Dezenfekte için 170 tl mi ne vermiştim

O bakımdan ben temizliği kolay olması bakımından gerekli bulduğum için aldım. Ama tercih meseles tabii

Kaliteli ise fiyat çok uygun.
Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.
Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bagaj havuzu her daim lazim. Ne zaman ihtiyac olacagini bilemeyiz. Bende ve babamin aracinda da yaklasik 7 yildir var. Yazin kumlu olan havlu terlik vs oldugunda o kadar yararli oluyor ki. Halisindan temizlemek daha zor. Yaz kis kaucuk paspas kullanirim ayni sekilde. Gule gule kullanin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bagaj havuzu her daim lazim. Ne zaman ihtiyac olacagini bilemeyiz. Bende ve babamin aracinda da yaklasik 7 yildir var. Yazin kumlu olan havlu terlik vs oldugunda o kadar yararli oluyor ki. Halisindan temizlemek daha zor. Yaz kis kaucuk paspas kullanirim ayni sekilde. Gule gule kullanin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok teşekkür ederim.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Paylaşım için teşekkürler. Bagaj havuzu gerçekten şart. Yalnız koltuk tarafına gelen kısmını neden içeri doğru yapıyorlar. Sonuçta bir şey aksa ordan koltuğun arkasına gelebilir. Bendeki servisten aldığım dikdörtgen şeklinde su doldurup balık koysan yüzer

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri