Civic FK7 Civic hb fk7 ON CAM KENARLARINDA OLUŞAN HAVA BOŞLUKLARI

Aracınız
Civic FK7 HB 2017

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sadece o değil aynı zamanda bültenleri olan on panjur ve koltuk yükseltmeyi de bekliyorum ama 1 ayi geçti hala sonuç sıfır ne yapsam ki ?

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Servisi arayın mail atsınlar tekrar hızlanması için Covid sürecinde biraz ağır işliyor olabilir.

On panjurdaki park sensorunun aşırı hassas olması su damlasinda bile ötmesi muhtemelen sizdede vardır ben bastan onemsememistim formdaki arkadaşlar sayesinde öğrendim şoför koltugu yükseklik ayarini sağlayan soldaki uzun kolda oda belirli bir kademede takılıyor bunlar fabrikasyon hastalıklı durumları sizde kontrol edin faydası olur
Ön panjur ve koltuk yükseltme konuları nedir hocam acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
On panjurdaki park sensorunun aşırı hassas olması su damlasinda bile ötmesi muhtemelen sizdede vardır ben bastan onemsememistim formdaki arkadaşlar sayesinde öğrendim şoför koltugu yükseklik ayarini sağlayan soldaki uzun kolda oda belirli bir kademede takılıyor bunlar fabrikasyon hastalıklı durumları sizde kontrol edin faydası olur

Ön park sensörüne dikkat etmedim ancak koltuk ayarında ben en aşşağıya indiriyorum biyerden sonra tak diye bir ses geliyor ondan bahsediyorsunuz sanirim.
Valla honda aldığıma bin pişman oldum. Göğüsteki zırıltı sesini daha yeni giderdim sürekli başka sıkıntılar çıkıyor. Piyasa biraz otursa hemen satıcam aracı 2013-2014 Coupe C180 alıcam. Gecenlerde inceleme firsatim oldu 6-7 yıllık araba ama heryeri mi kalite olur bi arabanin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün Balıkesir şen aradı garantiden ön camı degistiricez dediler ama ben kararsızım sizce böyle kalsın mi

Garantiden değişimden neden kararsız kaldınız? Tramer kaydı görünmeyeceği için sorun olmayacaktır.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Teo16

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Cam kenarındaki lastik biraz esniyor. Belki Siyah bir kalem veya boya ile araya dolgu yapılarak boyanabilir.
Camı değiştirmek faklı sıkıntıların çıkmasına sebep olabilir. ( yağmur sensörü, Ayna düşmesi İyi yapışmaz Su girer vb..)

Geri