Civic HB RS kaça (fiyat) aldınız?

Aracınız
donanım bekliyonuz ama fiyat da ona göre yükselir..donanım çıksın diye beklersin, makyajlısı çıksın diye beklersin....sonu yok o durumun..
Donanım gelse fiyatına razı olurdum. Olsun bu aracında ekstraları var dediğimiz gibi, ucuza alıyoruz en azından. Bu arada donanım değişikliği yakın bir zamanda beklenmiyormuş, bir kaç kaynaktan aldığım bilgilere göre.En son yazmış olduğum fiyattan da biraz daha uygun bir araç yakaladım, o arada 1.000 tl zam yemişken bu fiyata almak en karlısı olacak, artık gelse de üzülmem.

Aracınız
Aman dikkat adı makyaj olunca honda çalmayı çok seviyor

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hb için ön arka yan eteklerdeki piano black ekleri çıkartırlar diye düşünüyorum..onu spor aksesuar olarak verebilirler ilerde..yine bi kaç şeyi çıkartıp çift egzost mesela, onun yerine başka bi donanım sunroof felan ekleyebilirler...belli olmaz çünkü araç fiyatları çok arttı..donanım eklese yüksek vergi dilimine girecek..bişeleri çıkartacaklar diye tahmin ediyorum.

Aracınız
O yüzden ben HB'imi aldım, fatura fiyatım 98bin tl. Cam filmlerim ve RS paspasımı da aldım. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Araç çok tatmin edici. Tüm gözler üzerimde :)

O yüzden ben HB'imi aldım, fatura fiyatım 98bin tl. Cam filmlerim ve RS paspasımı da aldım. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Araç çok tatmin edici. Tüm gözler üzerimde :)

Hangi bayiden aldiniz? Kazasiz belasiz olsun. Guzel fiyat:clap:

Aracınız
Hangi bayiden aldiniz? Kazasiz belasiz olsun. Guzel fiyat:clap:
Teşekkürler, Malatya'dan aldım ancak ellerindeki tek HB idi ben almış oldum, 1000 tl de zam geldiğini hesaba katarsak yeni sipariş verirseniz 100'den aşağı almanız zor. Büyük şehirdekiler satılıyor çabucak ve çok sipariş alıyorlar yeni siparişler için; o yüzden kuruş indirmiyorlar. Bu taraflarda hala elinde araç olan bayiler var 99lara alınabilir.

Geri