Civic hb Soket problemi

Merhaba android multimedya taktırdım kumanda direksiyon tuşları aktif ama klima display için soket gerekiyor. Elinde olan varmıdır? Nette buldum bie kaç tane ama fiyat 400 e yaklaşıyor uygun fiyatlı 2007 2010 civic hb direksiyon kumanda ve klima ekran dönüştürücü soket olan varsa lütfen bana ulaşsın.
71e1203f10921136f953de673bad7354.jpg
f699716587b1e505c59561e208824f37.jpg

MHA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 adette bana lazım suan eski teyp in iç yüzü torpıdoya koyduk ordan çalıştırıyorum aynı soketten banada lazım

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba , android multimedya bende taktırmak istiyorum . Fakat biraz pahalı oluyor gibi , bilgilendirme marka model fiyat yapabilirseniz birde ankaradayım tavsiye edebileceğiniz biryer var mı varsa paylaşırsanız sevinirim montaj ve ürün temini için.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1 adette bana lazım suan eski teyp in iç yüzü torpıdoya koyduk ordan çalıştırıyorum aynı soketten banada lazım

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
https://www.civictr.com/showthread.php?t=6346 soket problemi çözüldü.

Ben durak garage dan aldım 1500 tutuyor toplam soket ve cun bus ı istanbuldan getirtiyorsunuz linki açın konuda satış linki var arayın alın. Durak garage da etlikte. İyi günler
Arkadaşlar merhaba , android multimedya bende taktırmak istiyorum . Fakat biraz pahalı oluyor gibi , bilgilendirme marka model fiyat yapabilirseniz birde ankaradayım tavsiye edebileceğiniz biryer var mı varsa paylaşırsanız sevinirim montaj ve ürün temini için.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

MHA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri