Civic landirenzo lpg geçiş sorunu

ercix

0
Merhabalar aracim 2008 civic dream otomatik 193000 km de landirenzo lpg Kiti mevcut filtre değişimi 12000 km önce yapıldı
Problem araç gün içinde lpg ye ilk geçişte sarsıntı yapıyor gaz yemiyor ve stop ediyor lpg servisi subap ayarı istedi yetkili honda servisinde ayar yapıldı kısa vadede sorun çözüldü iki ay geçti aynı sorunla karşı karşıyayim lpg Servisi yine subap ayarsizligi diyor
Benzer bir sorunla karşılaşan arkadaşım var mı acaba ?

Aracınız
Bende de benzer sorun var sarsıntılı ve geç geçiyor ama 2 sn filan sürüyor sonra herhangi bir problem yok bir sefer ayara girmiştim ayarlar normal dediler ama genede sifirlatip ayar yaptırdım sorun duzeldi uzun yol gittim geldim 900 km gene ayni ama çok rahatsız etmediğinden kurcalatmiyorum

Tapatalk....

ercix

0
Aracı alalı 7 ay oldu uzun yola çıkacağım için yine lpg servisine uğradık çözülümeyen sorunumuzu dile getirdik ve usta direk regülatör değişecek miyadını doldurmuş dedi 250 tl ye hallettik gaz ayarı yapıldı sonuç herşey yolunda problem çözüldü

Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun ama sanırım bu landirenzo da sarsıntılı geçiş maalesef standart gibi bir sey su an sizde regulator değişince sorun tamamen cozuldumu

Tapatalk....

Aracınız
Benim LPG nin garantisi yeni bitti ama aldığından beri geçişler hissediliyor 1-2 saniyelik hafif sarsıntı var geçişlerde geç ilk çalıştırma 40 derece 15 sn diğer sıcaklıklarda 10 sn de geçiyor sordum arıza lambası yakar dedi olgun LPG ama yaz günü bile benzin dayanmıyor böylede

Tapatalk....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=831]ercix[/MENTION]

Hocam geçmiş olsun.

Geri