civic lastik onerisi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu gün 700tl ye (50tl Opet yakıt kampanyalı) efficient grip performans aldım. Daha bir şey anlamadım ama fren mesafesi çok iyi ıslak zeminde.

Lastik sesi conti ile karşılaştırınca nasıl geliyor?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
2 gündür işe radyoyu kapatarak gidiyorum bariz fark var. Belki ötekiler 3. Senesinde olduğu için dha fazla ses çıkarıyor olabilirdi. Ayrı bir faktör de yaptıkları araştırmalara göre daha az yakıt tüketimi. Gelecek hafta daha detaylı yazarım hocam.

Aracınız
Yakıt tüketimi oranları veriliyor mu hocam bilgilerde.
O kısım bana biraz ütopik geliyorda açıkcası

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2 gündür işe radyoyu kapatarak gidiyorum bariz fark var. Belki ötekiler 3. Senesinde olduğu için dha fazla ses çıkarıyor olabilirdi. Ayrı bir faktör de yaptıkları araştırmalara göre daha az yakıt tüketimi. Gelecek hafta daha detaylı yazarım hocam.

Bekliyoruz :) goodyear ses konusunda ıddıalı bır lastık bu nedenle gercekten araclarımızda işe yarayıp yaramadığını gormek onemli...

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hocam yaklaşık 3 hafta oldu ve gerçekten çok memnunum. Tavsiye ederim. Simontane olarak ıslak zeminde fren mesafesini de ölçüm. 60km/h de çat diye durdum. Continentaller olsa karşıma çıkan araca girmiştim.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Yakıt tüketimi oranları veriliyor mu hocam bilgilerde.
O kısım bana biraz ütopik geliyorda açıkcası
Hocam o veri vardı lastik bilgilerinde. Bana da ütopik gelse de lastik sürtünme katsayısına göre değişiyordur ;) ama enteresan olan aracım lpg li ve nazar değmesin litresi 2.16 dan 20-21kuruş yakıyor.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri