Civic Lastik Seçimi

ocelot

0
Ynt: Civic Lastik Seçimi

Yeni Petlas iyi olabilir ancak önceki aracımda Petlas vardı ve hiç memnun değildim. Bildiğin kızaktı. En ufak frende vıjt diye kayıyordum. :) Berk'in dediği gibi yeni modellerinde sorun olmayabilir. Üstelik ses konusunda da memnunum demişti. Demek ki traktör lastiği mantığından kurtulmuş. :eek:k:

Tavsiyem Continental Scc5 ve Michelin PS3.

[quote author=OcEloT link=topic=99.msg10291#msg10291 date=1407588225]
Yeni Petlas iyi olabilir ancak önceki aracımda Petlas vardı ve hiç memnun değildim. Bildiğin kızaktı. En ufak frende vıjt diye kayıyordum. :) Berk'in dediği gibi yeni modellerinde sorun olmayabilir. Üstelik ses konusunda da memnunum demişti. Demek ki traktör lastiği mantığından kurtulmuş. :eek:k:

Tavsiyem Continental Scc5 ve Michelin PS3.
[/quote]

V desenli çok kötü zaten v desenli eski petlasın 225 40 18 i ben aldığım zaman 180 tlye bırakılmıştı ben virajlara kafama göre giriyorum hiç sorun yaşamadım atma kayma yoktu belki bilirler İstanbulda yaşayanlar goptan eyübe çıkan çok dik bir yokuş var dur kalk dur kalkta contiler hep patiye düşüyordu pt741 ler bir kere bile patiye düşmedi şok olmuştum bridgestone gibi markalara 4 lastiğe ortalama 2000 tl gibi bir fiyat vermek saçma geldi orta kalite lastikle devam :)

maluus

0

Ben de önceki aracımda starmaxx kullanıyordum hiç sorun yaşamadım.

Aracınız
Michleen prime var 150 160 km frene bastığımda sanki kendini buz pistinde hissediyorum.Bu lastiktenmi yoksa başka bir nedenimi var

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Nokian dan gerisi yalan
Etiket
A-A

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri