CIVIC LPG ECO MODELLERİ İÇİN SERVİS CİHAZLARI TAKACAK BİLGİNİZE

2

0
DEĞERLİ CİVİC KULLANICILARI. HONDA TÜRKİYE İLE YAPMIŞ OLDUĞUM GÖRÜŞMELERDE ECO CIVIC MODELLERİNDE Kİ BENZİN GÖSTERGESİNİN DÜŞMESİYLE İLGİLİ CİHAZLAR SERVİSLERİN MÜŞTERİLERİNİ ÇAĞIRIP ÜCRETSİZ MONTAJI YAPILACAKTIR. TÜM HONDA SEVERLERİN BİLGİSİNE...

Aracınız
Dun samsun honda servisine gidip emulator sordum. 100 tl olduğunu söylediler..bende caktım arabayı birazcık sakladım benzin göstergesi kendine geldi.:)) emulatoré gerek kalmadı arabayı birazcık sallarsanız düzenliyor arkadaslar yaptım oldu...

ferhat

0
Aracınız
merhaba arkadaşlar 2015 CİVİC ECO aldım forumda araştırınca aracımı almadan bu lpg olayını servise sordum lpg de kullanınca yakıt düşme konusunu şimdilik kontak açıp kapatınca benzin normale döner denildi. Ancak honda nın bu konuda bir çalışması olduğu gelecek olan bir ilave parça ile lpg de kullanıldığında benzin göstergesinin düşmeyeceği hatta yol bilgisayarının (kalan lpg ile gidilecek km falan) buna entegre olacağı hem benzin hem lpg de ayrı ayrı görünebileceği cihaz geldiğinde eco araçların çağrılıp montajının yapılacağı söylendi. Ya beni yediler yada doğru artık onu bilemem ama böyle bişey söylendi.

Riskten kasıt. Honda bilgisi dışında bir uygulamadır. Bir ara geyiği dönmüştü. Honda onaylamaz ise garanti bozulur.

Sizin emülatör ise riskli değil.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Merhabalar aranıza yeni katıldım bende 2015 kasım ayında Bursa İnallardan Otamatik Eco Elegans modelini aldım. yakıt göstergelerinde benzin tüketimini gösteriyor lpg yi alt taraftaki 4 yesil lambadan takip ediyorum. oradaki verilere 1-1,5 lt eklemem söylendi suana kadar 9,4-9,5 lt aralığında gidiyorum arabam 2000kmde ve 65-70 tl yakıt ile ortalama 300 km gidiyorum bu benim için iyi.
sürekli formlarda bu lpg verilerini yakıta yansıtmaktan bahsediyorlar ama garanti dışı kalmasın diye herhangi bir girişimde bulunmadım acaba servislerde bununla alakalı bir işlem var mı bu bahsettiğiniz ekümülatör bu işe mi yarıyor nasıl taktırıyoruz neden serviste bize birşey söylenmiyor. biraz fazla oldu ama bu sorulara yanıt alabilirsem çok sevinecem teşekkürler hayırlı geceler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri