Civic paspas aydınlatma

Bugün vw golf de paspasların ordaki aydınlatmaları beyaz yapmış çok hoş durmuş beyaz arabada. Bizim Civiclerde bu mümkün mü yapan varmı acaba ?

ben yaptırmıştım. her kapı açıldığında ayrı ayrı yanıyor.

aBChWIa.jpg

Q6FjgYW.jpg

2013 Honda Civic Sedan Eco Beyaz&Navitech NX 220R

UGUR19

0
Aracınız
Civic FB7 2012
ben yaptırmıştım. her kapı açıldığında ayrı ayrı yanıyor.
Güzel olmuş. Bende şerit led temin ettim, bagaj aydınlatması için kullandım. Şimdi kalan ledi tavan lambasından elektrik alarak ayak aydınlatması için kullanmak istiyorum, bagaj zemin düz olunca kolay oldu ama şoför kısmı iç zemin düz değil. Rica etsem hem şoför hemde yolcu tarafı için ledlerin yerini gösterir resim ekler misiniz? Tam olarak nereye yapıştıracağımı bulamadım.

Güzel olmuş. Bende şerit led temin ettim, bagaj aydınlatması için kullandım. Şimdi kalan ledi tavan lambasından elektrik alarak ayak aydınlatması için kullanmak istiyorum, bagaj zemin düz olunca kolay oldu ama şoför kısmı iç zemin düz değil. Rica etsem hem şoför hemde yolcu tarafı için ledlerin yerini gösterir resim ekler misiniz? Tam olarak nereye yapıştıracağımı bulamadım.

en kısa zamanda fotoğraf çekip buraya atarım.

mertp

0
Merhabalar
ben bu uygulamayı polo 6r aracımda yapmıstım. Vw de aydınlatmanın yerı hazırdı. sadece servisten orjınal lambayı alıp tepe aydınlatmasından hat çekiliyordu Honda da nasıl yaptıgınız konusunda bilgi verirseniz ok sevinirim. Gerçekten çok hoş bir görüntüsü oluyor

Çok güzel görünüyor. Bence renkli led yerine beyaz ya da sarı (araç iç aydınlatma rengine göre) led olması daha hoş [MENTION=103]temizyurek[/MENTION]
İzmirde bu işi yapan var mı acaba?
Bu konuda bilgisi olan İzmirli arkadaşlardan yardım bekliyorum

2013 Honda Civic Sedan Eco Beyaz&Navitech NX 220R

Geri