civic PERFORMANSI

Taner bey durumu gayet nazik biçimde cevaplamışsın.ben bunları yazanları gördükçe sakinliğimi koruyamıyorum gidip başka forumlardada hiçbir markayı karalamıyorum aldığınız eşşek bile olsa hayrlı olsun demesini bileceksin bizim örf ve adetimiz bana böyle öğretti bilmem siz ne düşünürsünüz tabiki olumsuzluklar sıkıntılar problemler olacaktır bu forumunda amacı budur bildiklerimizi burada paylaşarak insanlara ışık tutmaktır bunu buradada layıkıyla yapan arkadaşlarda vardır çok şey öğrendik sağolsunlar ama arada çıkan yukardaki yazi ile karşılaşırsanız hoşnut karşılamayın lütfen uzunca reklam yapıp dikkat çekmekten başka bişey değil neyse bilerek aldık biniyoruz allahım herkeze kazasız belasız binmeyi nasip etsin

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Daha önce de denildiği gibi araştırmadan test sürüşü yapmadan bir araba almak bana çok gerçekçi gelmedi. Velev ki oldu ve aracı aldınız. Bu durumda bu kadar eleştiri yazmadan önce test sürüşü ve araştırması yapmadan aldığınız gerçeğini neden bir kenara bırakıp aracı lekeliyorsunuz. Forumu biraz araştırırsanız göreceksiniz ki aracnı çok seven insanlar da belirttiğiniz bir kaç sorunu sormuş ve geliştirmeler konusunda yardım istemiştir. Performans konusunda yine önceki mesajlarda ayrıntılı bilgiler ve yöntemler mevcut fakat benim merak ettiğim ve sormak istediğim konu aracınızı econ modunda mı kullanıyorsunuz sürekli?

Geri