Civic Periyodik Bakım Fiyatları - Özel Servis mi Yetkili Servis mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Yeni kasa 10.000 km bakımına bugün Ankara efe de benzinli( LPG yi dışarda taktirmistim 70 TL ye baktılar). 551 TL ödedim ancak %50iscilik iskontosu vardı dustuler( 65 tl) normalde 620 civari

neasy

0
Aracınız
2012 Civic premium 10bin bakımı için İstanbul İkiler Honda Özel servisinde eneos 0w20 yağ,hava,polen,yağ filtresi ve arka balatalar değişimi toplam 450 tuttu. Eski müşteri pazarlığı ile 400e hallettik. Aracım 46binde.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2012 Civic premium 10bin bakımı için İstanbul İkiler Honda Özel servisinde eneos 0w20 yağ,hava,polen,yağ filtresi ve arka balatalar değişimi toplam 450 tuttu. Eski müşteri pazarlığı ile 400e hallettik. Aracım 46binde.

50bin bakımını ikiler Honda'da yaptırmayı düşünüyorum bende. Tavsiye eder misiniz? Memnun kaldınız mı ?

neasy

0
Aracınız
Eski aracım 2009 makyajli Civicdi. İstanbula atanınca onu sürekli oraya götürdüm. Bu aracımı da Civic almama sebep birazda ikilerdi. İstanbul'da usta aramak istemedim. Konularında uzmanlar. Eski aracimda başka ustaların anlayamadığı sorunları çözdüler. Parçaları kendim alsam başka yerde degisttirsem belki 100tl ucuza mal ederim ama bu şekilde kafam rahat. Sahibi Hüseyin Usta ve oğlu Alkan epey yardımcı oluyorlar. Piyasaya göre biraz pahalı sadece. Sonuç olarak tavsiye ederim.

Civic Periyodik Bakım Fiyatları - Özel Servis mi Yetkili Servis mi?

Arkadaşlar merhaba. Forumda ilk yazım. Benim tanıdığım bir özel servis var. Sahibi öğretmen meslektaşım. Samimiyetimiz var. Şimdiye kadar yetkili servise gittim. Ama verdiğim paraları düşününce arabaya garanti kapsamında bişey olursa zaten normalde vereceğim parayı veriyorum önceden. Özel servisteki arkadaşım castrol vs bilindik yağları kullanıyor. 190 liraya servisin yaptığı bakımı yapıyor ve üstüne 35 tl bana kalıyor diyor. Yetkili koca varilden yağ koyuyor mesela dedi. Kağıt filtre takıyor ve bunun hepsi 15 dakikalık iş diyor. 15 dakikalık iş için ödenen para çok uçuk. Garanti falanda hikaye. İlk yıl bir arıza çıkmadığı sürece kullanıcı hatası diyeceklerimden eminim. Bakım yaklaşıyor. Bende arkadaşa gidip garantiyi bozduracam. Herkese iyi forumlar. Konuyla ilgili fikirlere açığım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aydn41

0
Yeni honda lı oldum

Yeni honda lı oldum

Arkadaşlar merhaba 2015 cıvıc aldım 30 bin bakımı için servise gideceğim ama 850 tl fiyat çıkarttılar bana çok geldi bir ay sonra 3 yıl doluyor sizce dışarda mı bakımını yaptırayım servise mi gideyim?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba 2015 cıvıc aldım 30 bin bakımı için servise gideceğim ama 850 tl fiyat çıkarttılar bana çok geldi bir ay sonra 3 yıl doluyor sizce dışarda mı bakımını yaptırayım servise mi gideyim?

Açmış olduğunuz konuyu sorunuz ile alakalı konu ile birleştirdim buradaki yorumları inceleyebilirsiniz.

Geri