Civic renk tavsiyesi

Aracınız
Selamlar.
Bence siyah renk araba ,kesinlikle alınmaz.Güneşi çok çeker. Füme de çok kapalı renk, bence kötü.
Beyazi da geçelim, şirket arabalarinin rengi!
Ya kırmızı, ya da mavi(lacivert).... Fc5 ya da 1.5 rs'e giden en klas renkler bunlar...
Benim fikrim böyle.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar forumda her renkten araç sahibi var. Sadece hoşumuza giden renkleri belirtirsek güzel olur. Yorum yaparken lütfen buna dikkat edelim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Yukarıda maviden bahsedilmiş ama eğer Hatchback almayı düşünüyorsanız Hatchback'te mavi seçeneği yok.

Ben aracı alırken füme diye yola çıkmıştım. Sonra showroomda Sonik Gri TypeR gördüm. Çok hoşuma gitti. O renk henüz daha normal Hatchbacklerde yoktu o zamanlar. Sonra tesadüfen füme almaya giderken showroomda bir tane Sonik Gri denk geldi ve onu aldım. Benim fikrim beyaz hariç tüm renk seçenekleri çok yakışıyor araca. Fakat favorilerim Füme ve Sonik Gri. Siyah da acayip güzel duruyor temizken ama çok az kiri bile gösterir. Ayrıca güneşli havalarda çok daha fazla ısınıyor araç.

Bu arada belki buralardadır diye yazayım. Sarıyer tarafında füme hatchbacki olan bir arkadaş var. Aracına çok temiz bakıyor maşallah. Çok da şık duruyor araç. Gördükçe imreniyorum keşke ben de böyle temiz kullanabilsem diye :)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Yukarıda maviden bahsedilmiş ama eğer Hatchback almayı düşünüyorsanız Hatchback'te mavi seçeneği yok.

Ben aracı alırken füme diye yola çıkmıştım. Sonra showroomda Sonik Gri TypeR gördüm. Çok hoşuma gitti. O renk henüz daha normal Hatchbacklerde yoktu o zamanlar. Sonra tesadüfen füme almaya giderken showroomda bir tane Sonik Gri denk geldi ve onu aldım. Benim fikrim beyaz hariç tüm renk seçenekleri çok yakışıyor araca. Fakat favorilerim Füme ve Sonik Gri. Siyah da acayip güzel duruyor temizken ama çok az kiri bile gösterir. Ayrıca güneşli havalarda çok daha fazla ısınıyor araç.

Bu arada belki buralardadır diye yazayım. Sarıyer tarafında füme hatchbacki olan bir arkadaş var. Aracına çok temiz bakıyor maşallah. Çok da şık duruyor araç. Gördükçe imreniyorum keşke ben de böyle temiz kullanabilsem diye :)
Koyu renkli araçları kapalı garajda muhafaza etmek lazım. Hem kir açısından hemde ısı açısından. Ama parladı mı hiç bi rengi aratmıyor :D

Aracınız
Fd6'm siyah. Bu zamana kadar hep beyaz ve gri renk araçlarım oldu. İlk siyah aracım ve muhtemelen son siyah aracım.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Fc5 de ilk bakışta füme rengi beni çok cezbetti ama aynı araca 5 dakika daha bakmaya devam edince sanki albenisi gidiverdi :) sonra gözüm beyaza baktı baktı baktı oda bana baktı. Ne kadar zaman geçerde geçsin beyazın ilk albenisini hala devam ettirdiğini görünce rengi beyaz olarak kesinleştirdim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
FC5 yada FK7 hangi kasa alacağınızı bilmiyorum. İkisi için de öncelik sırama göre belirtiyorum;

FC5 - Siyah - RS Kırmızı(Artık yok galiba bu renk)

FK7- Füme - Kırmızı

Özellikle bu otomobilde renk seçimi pek kolay değil çünkü yakıştırmadığım sadece bir renk var diğer hepsini de yakıştırıyorum. Onu da yazmayayım o renk Civic’i olan bir arkadaşımız varsa kırılabilir. Bende kalsın.

ALLAH(c.c.) gönlünüze göre nasip etsin...

Tahmin edebiliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Accent Blue' m vardı beyazdı, FB7 aldım yine beyazdı ve FC5 kullanıyorum o da beyaz. Her görüşe saygım var zaten renk olayı tamamen kişiye dayalı bir durum ama ben beyazdan şaşmam. Bakımı ve temizliği kolay, ufak tefek çizilmelerde kapaması kolay ve koyu renkler gibi sıcak havalarda araç yanmıyor :)

Geri