Civic RS 1.5 LPG Montajı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bunu yaptılar da daha ilk deneme montajı orda Hollandayla görüşerek yaptık deniyor araçta birçok sorun çıkacaktır. Tamam en başta sorun vermiyor olabilir de uzun kullanımda ne gibi etkisi olacak tamamen şans işi. Rs sürülecekse benzinde kullanılmalı o motorun hakkı odur şahsi fikrim.

Vsi 2 Di montajı yapmışlar, Dlm değil. Bu dedikleri karma sistem ve mutlaka benzin tüketimi olacaktır. Hafif performans düşüklüğü harici başka sıkıntı olmayacaksa sorun yok.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç bir tasarrufu yok. Boşuna masraf. Bir önceki aracım clio 4 idi. 120 beygir turbolu canavar gibiydi. Yakıt değerleri ne yazık ki çoktu. Gittim lovato marka lpg taktirdim. Zaten uyumlu olan iki tane vardı. Prins çok pahalı olduğu için tercih etmedim. Sonuç olarak 4.500 TL ye mal oldu ve bir hafta sonra aracı sattım. 500 km yol da. 100 TL benzin 75 TL gaz yakıyordu. Aracın performans olarak düşmesini söylemiyorum bile. Şimdi civic var hoş ondan da memnun değilim. Araba ölü gibi gitsem mi gitmesem mi hizlansam mi hizlanmasam mi diye düşünüyor adete. Tepkileri sıfır ruh gibi bir ara. Avantajı yok mu var 20 kuruş yakıyor. 100 liraya 400 km yol gidiyorum.

Hiç bir tasarrufu yok. Boşuna masraf. Bir önceki aracım clio 4 idi. 120 beygir turbolu canavar gibiydi. Yakıt değerleri ne yazık ki çoktu. Gittim lovato marka lpg taktirdim. Zaten uyumlu olan iki tane vardı. Prins çok pahalı olduğu için tercih etmedim. Sonuç olarak 4.500 TL ye mal oldu ve bir hafta sonra aracı sattım. 500 km yol da. 100 TL benzin 75 TL gaz yakıyordu. Aracın performans olarak düşmesini söylemiyorum bile. Şimdi civic var hoş ondan da memnun değilim. Araba ölü gibi gitsem mi gitmesem mi hizlansam mi hizlanmasam mi diye düşünüyor adete. Tepkileri sıfır ruh gibi bir ara. Avantajı yok mu var 20 kuruş yakıyor. 100 liraya 400 km yol gidiyorum.

Hocam civici öldürmüşsün resmen yapma ya , basarsan araba gidiyor asla dediklerine katılmıyorum ,

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam civici öldürmüşsün resmen yapma ya , basarsan araba gidiyor asla dediklerine katılmıyorum ,

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam turbolu araç kullandınız mı bilmiyorum. Aracım arabayı kötülemek degil. Sonuçta şu an kendim de kullanıyorum. Ekonomik ve konforlu bir araç fakat ani hizlanmalar olsun, arabanın o kadar motor sesine rağmen ivmelenmesinin bu kadar zayıf olması beni mutsuz ediyor. Kaporta problemlerinden bahsetmiyorum bile. Sonuçta bu araba 100 bin TL civarında 40 bin TL lik arabadan bahsetmiyoruz. Sonuç olarak konfor ve ekonomi evet ama onun dışında zayıf bence.

prins vsi2 si sisteminin lovato karma sistemle uzaktan yakindan ilgisi yok keske birkac depo benzin parasina kiyip prins taksaydiniz zira 500km de 4 litre gibi bir benzin tuketiminiz olurdu keyifle binmeye devam ederdiniz. ben hem 182 hp hem 110 hp iki arac kullaniyorum. atmosferik aracta devir takintiniz varsa yapamazsiniz gitmiyor gibi gelir ha gaza degdiginiz anda tepki verir ve pedala saglam bastiginizda devirle birlikte gayet keyifde verir. ben 182 hp hb kullaniyorum ama eski vtec2 atmisferik aracimi hicbir turboya degismem hele hele 1.2 findik motorlu gaz pedali eloktronik dusunen araclara asla.. saygilar..

Geri