Civic rs hakkında bilgi eksiklikleri.

beyaz renk benim aracim kırmızı da cok guzel bir renk 6 litreyi gecicegini zannet miyorum ben genelde 110a sabitliyorum 5 litreyi gecmiyor

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok teşekkür ederim hb alacağım kafada bitirdim kırmızı ama deri koltuk ekletegim. Yardiminiz için tesekkur ederim. Allah nasip eder insallah bir aklilik cikmazsa ?

XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
RS deki bazı donanımlar HB kasada yok ama fiyat olarak daha cazip RS aracin kırmızı rengini hic begenmedim hem sıradan hemde opak 120 k fiyat istiyor ama renk metalik bile değil bazı durumlarda turuncu gibi gorunuyor. HB kasadaki renkte ayni opak kırmızısı dahası 250 k lık Type R bile aynı opak kırmızısı bence cok sacma yine mecburen beyaz renge kalacak millet ben RS yi eledim HB takip ediyorum ama bu donanımla değil Sport beni kesmez Prestige paket gelirse alırım ancak.

Aracınız
Trafikteki arabaların rengi beyaz rs de kırmızı fark ettiriyor kopyası yok beyaz ve siyahta normal civic leri rs benzetmeye çalışıyorlar. Bence

HONDA RS

Cok teşekkür ederim yardımlarınız için. Kafam çok karışık 2 seçeneğim var 1 isi hb 2017 civic, 2.cisi leon 1.4 ecotsi 150 hp 250 tork ama yüzü eskimiş bir araba leon ama sunroof anahtarsiz çalıştırma dsg gibi artıları var ama gönlüm hep hondadan yana. Bu kadar eksiği olmasına daha fazla yakmasına rağmen.

Sent from my XT1650 using CivicTR Forum mobile app

Başka markalara çamur atmış olmayayım ama dsg sıkıntılı şanzıman bence araştır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Civic rs hakkında bilgi eksiklikleri.

Hocam bugün öğrendiğim bir bilgi ile yeni kasa civic almaktan vazgeçtim sağ sol arka bağajla birleşen direklerde esneme göçüntü oluyor öok kişi mağdur 2500 km üstünde görülmeye başlıyor. Bağaj kapağı boşlukları her yoldan sonra değişiyor. Bunları araçtırın hocam. Honda mağdurları diye yazdın heryerde var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri