Civic si 1992-1993 1.5 ex

Aracınız
1. Ad Soyad :RAİF DURMUŞ
2. Yaş:27
3. Yaşadığınız Şehir:MUĞLA
4. Aracınızın Marka ve Modeli:Şuan arabam yok.
Hekese merhabalar.Forumda çok yeniyim.Ben efsane kasa 1992-1993 civic si 1.5 ex hastası olmuş bir gencim.Bu araba hakkında bana detaylı bilgi verebilecek abilerim var mıdır bilmek istedim.Almaya değer mi bu araç?Artıları eksileri nelerdir?Yardımcı olursanız çok sevinirim.Selamlar :)

Trust

0
Aracınız
Parçaları bulunmuyor. Bulgaristan'da parça getiren kaportacı tanıdığım öyle söylemiş idi. Hastasıda oldukça fazla bu araçların.

Aracınız
abi internetten japonyadan bile bulursun parçayı dil var bende mail fln atar yine ayarlarım.arabanın motoru ile ilgili bilgisi olan varsa cok memnun olurum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2468]Raif DURMUŞ[/MENTION]

Hoş geldiniz, temiz civic si bulabilirseniz bence daha iyi tercih olur, keyifli forumlar.

onancc

0
Aracınız
civic 1.5ex her koşulda sağlam ve sorunsuz bir motora sahiptir, çift boğazlı karburatörlü eski tip bir beslemesi var. performans takıntısı yoksa d15b3 motor gerçekten sorunsuz 7000 devir döndürebilen sağlam bir makina.elektronik desteği olmadığından problem çıkartmayan,bir yapısı var.eğer düzgün kullanılmış ve bakımları zamanında yapılmış bir araçsa 300.000-400.000km çok rahat hizmet verebilir.eg si'lardan çok da farklı olmayan bir alt yapısı ve zamanının ilerisinde bir yol tutuşa sahip süspansiyon sistemi var.ortadan daha sert ayarlanmış helezon ve amortisör kombinasyonu bu başarıda etkili.yine cr-x kadar olmasa da pekçok civic modelinden daha kısa oranlı şanzımanıyla rakipleri içinde seri sayılacak bir araç.kronik sorunuysa dediğim gibi çok da yumuşak olmayan süspansiyonun,aracın iç kaplamalarında zamanla ses yapıyor olaması var.
alıntıdır.

benim şahsi görüşüm ise hor kullanılmamış 1,6 si daha iyi olur. enjeksiyonlu, çift egzantrikli ve 120 bg hemde lpg ile karburatörlüdeki gibi performans kaybı olmaz. satması da daha kolay olur gibi geliyor.

Geri