Civic Sport Plus FK7 Multimedya - Uygulama Yükleme Sorunu

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Selamlar,

Forumdaki ve youtube'daki ilgili yazıları okudum, videoları seyrettim fakat 2018 Civic Sport Plus model aracıma dışarıdan youtube, spotify gibi uygulamalar yükleyemiyorum. USB üzerinden APK yüklemeye çalıştığım zaman "Yükle" butonu sönük geliyor.

2018 Civic Sport Plus'a uygulama yükleyebilen varsa yardımcı olabilir mi ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@yurdakul Multimedya bölümündeki uygulamaları incelediniz mi?

ywzckr

0
Selamlar,

Forumdaki ve youtube'daki ilgili yazıları okudum, videoları seyrettim fakat 2018 Civic Sport Plus model aracıma dışarıdan youtube, spotify gibi uygulamalar yükleyemiyorum. USB üzerinden APK yüklemeye çalıştığım zaman "Yükle" butonu sönük geliyor.

2018 Civic Sport Plus'a uygulama yükleyebilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Hocam hicbirimizin aracina uygulama yuklenemiyor, ya telefon baglayip onun ustunden uygulamalari kullanicaksiniz yada multimedya ekranina root atacaksiniz baska yolu yok benim bildigim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam hicbirimizin aracina uygulama yuklenemiyor, ya telefon baglayip onun ustunden uygulamalari kullanicaksiniz yada multimedya ekranina root atacaksiniz baska yolu yok benim bildigim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bilgi icin tesekkurler. Honda nin bu multimedya modellerindeki tutarsizligi gercekten garip :(

ONEPLUS A6000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
apple carplay ve android auto var cihazda bemim görüşüm bunları kullanmak varken kendi sistemine spotify youtube yüklemek mantıksız. zaten youtube yüklemek ve araç seyir halinde iken video izlemek olayı kesinlikle çok tehlikeli. kimseye tavsiye etmem kendim de yüklemem. tercih meselesinden ziyate insan hayat güvenliği söz konusu. apple carplay ve android auto hem daha hızlı hem daha çok fonksiyon ve konfor sunuyor. arabaya binince kablo takmaya üşnmek dışında bir sıkıntısı yok. hem kablo takınca telefonunun şarjı da doluyor daha ne olsun.

Geri